2733
2734
سلام دوتا هنرجو تو اکباتان باهام تماس گرفتن که کلاس فشرده میخوان . من تابستونی این کار رو توی شهران توی آپارتمان خالی رو سه روز اجاره کردم و بیست نفر رو آموزش دادم حالا هم یه جا برای برگزاری کلاس توی اکباتان میخوام . حتی یه مغازه خالی یا یه واحد آپارتمانی خالی هم کفاف کارمونو میده . اجاره اش را میدم / بهم کمک میکنین ؟ برام بگردین و به هم بسپرین ؟ بی نهایت سپاسگزارم
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
می می ناز جون سلام. من ساکن اکباتان هستم. قیمت مغازه های پاساژها به نظرم برای همچین کاری بالاست. ولی همونطور که مینا گفت می تونی از طبقه همکف بلوکها استفاده کنی . ما بلوک دو فاز دو هستیم که به بلوک فرهنگی اکباتان مشهوره و من زیاد دیدم که از این تیپ کلاسهای دوره ای برگزار می کنه. مدیر عاملش هم مرد بسیار خوبیه به نام آقای شکوهی . اگه میتونی با این شماره باهاش تماس بگیر که دفتر مدیر عامله( 44662781) اگه هم می خوای من می تونم راجع به شرایطش برات پرس و جو کنم.
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

زندگي خيلي غم انگيزتر از چيزيه كه فكر ميكردم ..

منم مادر دوتا بچم منم سي و شش سالمه با يه دنيا اميد و آرزو براي زندگي و بچه هام ..

ولي كي ميدونه فردا قراره چي بشه 

روحت شاد مريم خانم 

و کسی از آینده هیچی نمیدونه😔

تا وقت هست توبه کنیم💔💔

همه ی ما تو دلمون میگیم ک یه روزی قراره توبه ی کامل بکنیم و پاک از،دنیا بریم ولی شیطان گولمون میزنه و میگه مرگ خیلی دوره در حالیکه خیلی نزدیکه شاید یکساعت دیگه💔

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2738
تا وقت هست توبه کنیم💔💔 همه ی ما تو دلمون میگیم ک یه روزی قراره توبه ی کامل بکنیم و پاک از،دنیا بر ...

کاملا درسته

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم 
فوت کردن؟؟ شما از کجا میدونی

بله فوت شدن 

سال ۹۲ 

کاربرهای دیگه از حالشون باخبر بودن و با خونوادشون در ارتباط بودن 

اون تو سایت اعلام کردن

میشه واسه حاجت دلم صلوات بفرستین و دعا کنید ک حاجت روا بشم؟🙏💖 ممنونم