2733
2734

بچه ها چه عوارضی داره؟؟؟؟؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من زدم

مگ عوارض داره؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
منم براریه بچه زدم ۶تا سه تا دوتا

عزیزم تکون های بچه چطور شد بعدش؟؟؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 
من زدم مگ عوارض داره؟

آخه تکون های نی نی کم شده😓😓

2738
ن ۶تا زدم ۳تا ۱روز ۳تا فرداش برای ریه بچس عوارض نداره

منم همینطوری زدم ۳ تا پریروز زدم ۳ تا دیروز حالا تکون های نی نی خیلی کم شده طوری که فقط چیز شیرین خوردنی تکون میخوره نگرانم😔😔

من دوبار زدم هیچ عوارضی هم نداره

عزیزم تکون های نی نی بعدش خوب بود؟؟؟؟؟

فرقی نکرد ولی شب که اومدم خونه خودم داشتم خفه می شدم که یکی گفت مال اون امپولا بوده تا چند روز هم اد ...

خداااااا پس چرا نی نی من کم تکون میخوره 🙁🙁🙁🙁🙁🙁

همه میگن عوارضی برای جنین نداره

ولی من دیروز با بانک ذخیره خون بندناف تماس گرفتم گفتن نباید بیشتر از ی حدی تزریق بشه چون کورتونه ولی باز نظر دکترتون ارجح تره

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
آخه تکون های نی نی کم شده😓😓

عزیزم این امپول بچه رو میخوابونه

مگه نمیدونستی؟

من 6تا زدم هر 3تا یه سرنگ  بچم یه 8روزی خواب بود

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2706