2733
2734
عنوان

عوارض لیزر موهای زائد😱😨😰

| مشاهده متن کامل بحث + 137744 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی مو زائد به پریودی ربط داره؟؟؟؟؟

هورمون مردونه زیاد باشه پریودی بی نظم میشه

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2731
هر دستگاهی که خوب نیست، من خودم رفتم کلینیک تسنیم بر اساس رنگ پوست و اینا برام دستگاه انتخاب کرد چند ...

راست می گی مریم گلی جان
به نظر منم هر دستگاهی خوب نیست. والله من خودم برا لیزر از دستگاه مدیواستار استفاده می کردم. خدایی خیلی راض بودم. حتی پرزای خیلی نازکمم از بین برد. اصلا باورم نمی شد.

واااا واقعا شنیدی سرطان زاست لیزر موهای زائد!!! چه ربط داره اونی که اینو می گه سوادش کمه . طول موج دستگاه های لیزر خیلی کوتاهه برای همین اصلا به رحم و اندام های بارداری نمیرسه . دستگاه های جدید هم اومده خیلی کیفیتش خوبه من خودم پیش دکتر سارا لطفی رفتم تو پاسداران . الانم خیلی راضیم توصیه می کنم خانم ها برن حتما راحت می شن . 

2738

کلینیک کلاریون اسکین دارای بهترین پزشکا و تجهیزات میباشد که لیزر موهای زائد را با کمترین عوارض جانبی و بدون درد و احساس ناراحتی در محلی که لیزر میشود انجام میدهد. برای مشاهده خدمات کلاریون اسکین اینجا کلیک نمایید.

من لیزر کل بدن انجام دادم  هیچ عوارض هم خداروشکر  ندیدم  الان واقعا راضی هستم  پوستم مثل بچه نرم  شده  دیگه هم مشکل شیو کردن ندارم 

دکترم حمیده آقایی بود من از طریق سایتشون پیدا کردمشون

یکی از دوستای من واسه بیکینی شو رفته بود بعد چند وقت جلسات تموم شده میگفت موهای ضخیم زیرپوستی دراومد ...

سلام عزیزم میشه لطفا ازش بپرسید که لک کبود رنگ تیره  بوده که طی مدت زمان بزرگتر هم شدن چون من دچار این مشکل شدم‌😔

سلام عزیزم میشه لطفا ازش بپرسید که لک کبود رنگ تیره  بوده که طی مدت زمان بزرگتر هم شدن چون من د ...

سلام عزیزم ـمتاسفانه من باهاش خیلی وقته ارتباط ندارم 

ینی دوست خودم نبود دوست مشترک بود ـجدا ؟؟دستگاه شما چی بود کدوم مرکز رفته بودین؟؟

2706