2726
عنوان

عوارض لیزر موهای زائد😱😨😰

137068 بازدید | 54 پست

توروخدا اوناییکه رفتن بیان بگن عوارض داره اگه چیزی هم از اطرافیانتون شنیدید بگین اخه خیلی مهمه برام اینکه میگن موها دوبرابر میشه یا اینکه میگن سرطان میشه راسته

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

منم قرار هستش برم تاوهفته اینده ولی هرکسی انجام داده رازی هستش شماقبل اینکه برید لیزر یه جلسه پیش دکترتون مشاوره برید براتون ازمایش بنویسه

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مکم قرار هستش برم تاوهفته اینده ولی هرکسی انجام داده رازی هستش شما قبل اینکه برید لیزر یه جلسه پیش د ...

کجایی گلم چه ازمایشی

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  

من۶جلسه تاالان رفتم واسه صورت خیلی خوب شدم تا۸جلسه بایدبرم مشکلی هم نداشتم خداروشکر بیکنی هم میخوام برم 

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
انجام دادی شما الان راضی چه دستگاهی

صورتم رو دارم انجام میدم.اسم دستگاه رو نمیدونم.ولی اگه تا اخر انجام ندی و تمدید نکنی دوباره برمیگرده ولی دو برابر نمیشه.سرطانم نمیاره.

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
کجایی گلم چه ازمایشی

ازمایش هورمون اگه هورمون مردانه زیاد بود دارو میده میاد پایین بعد لیرز رو انجام میده دکتر من 1سال پیش گفت انجام نده چون هورمون مردانه ام زیاد بود داروخوردم پریودام منظم شدم این ماه رفتم پیشش گفتش میتونی انجام بدی

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
من۶جلسه تاالان رفتم واسه صورت خیلی خوب شدم تا۸جلسه بایدبرم مشکلی هم نداشتم خداروشکر بیکنی هم میخوام ...

عزیزم درد هم داره؟؟ در چه حدی هست؟ 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
من۶جلسه تاالان رفتم واسه صورت خیلی خوب شدم تا۸جلسه بایدبرم مشکلی هم نداشتم خداروشکر بیکنی هم میخوام ...

عزیزم شما فاصله بین جلساتتونو با ژیلت صورتتونو می‌زدین یا بند؟

یکی از دوستای من واسه بیکینی شو رفته بود بعد چند وقت جلسات تموم شده میگفت موهای ضخیم زیرپوستی دراومده نه میشه اصلاحشون کنم نه کار دیگه میگفت خیلی ظاهر بدی پیدا کرده خودم حالم از خودم بهم میخوره نمیتونم نگاش کنم 

البته دقیق یادم نیست که لک های سیاه بود یا موی زیرپوستی؟🤔

ولی یادمه خیلی پشیمون بود 

2706