2726
عنوان

این ریمل و کسی میشناسه؟

239 بازدید | 15 پست

دیشب شوهرم رفت خرید ب اسم هیلاری 

۹۸تومن

تونت هیچ اثری ازش نیست

قبلش اپکس داشتم پیدا نکردم ک خیلی راضی بودم فروشنده گفته بود از همون کارخونه س

پیج شال و روسری ماهلین mahlin_scarf1

یکی ب من بگه بجای پنکک چ کرمسفید کننده ای بزنم صد افتاب یا روشن کننده یا چی

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ضد آفتاب رنگی فیس دوکس می زنم .

برایه مهمونیها نوواهارا 7 می زنم .

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
من ضد آفتاب رنگی میزنم روش یکم کرم پودر

ضا افتاب رنگی رو همیشه میشه زد زمستونام ؟ 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
ضد آفتاب رنگی فیس دوکس می زنم . برایه مهمونیها نوواهارا 7 می زنم .

قیمتاشون چند

من کرم پودد ضد افتابی بیوتی بالم میزنم ... هم روشن میکنه هم به شدتت پوشش دهیش عالیه خیلی روی پوست خوشگل میشه قیمتشم فکر‌کنم الان بین ۵۰ تا ۶۰ باشه

♡ بالاخره یه روز به رویاهام میرسم♡
من کرم پودد ضد افتابی بیوتی بالم میزنم ... هم روشن میکنه هم به شدتت پوشش دهیش عالیه خیلی روی پوست خو ...

ممنون ازت 

قیمتش زیاد متاسفانه 

خرید آخرم ، 6 ماه پیش بوده حتما گرونتر شده .

فیس دوکس 50

نووا 45

قیمت قبل .

سه دسته از آدمها را هیچ گاه فراموش نکن   کسی که در سختیها یاریتان می کند    کسی که در سختیها رهایتان می  کند     کسی که سختیها گرفتارتان می کند   
آره من که همیشه میزنم چه شب چه روز 😁 چون نمیخوام کرم پودر با پوستم تماس مستقیم داشته باشه

مرسی عزیزم 

2706