2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم سونو گفت چیزی نمونده. فقط کیست ریز خفیف داری 

بعد سقط نظم پریود بهم میریزه من سقط اولم همینجور بودم حدودا 40 روز طول کشید تا کامل پاک شم 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2728
اهان. الان بچه داری 

اره عزیزم ی دختر 10 ساله دارم بارداری دومم سقط شد پارسال آدر ماه دوباره باردار شدم مرداد سقط شد اما بلافاصله بعد سقط دوم باردارشدم و خداروشکر سالمه 

اره عزیزم ی دختر 10 ساله دارم بارداری دومم سقط شد پارسال آدر ماه دوباره باردار شدم مرداد سقط شد اما ...

خداروشکر عزیزم منم شهریور باردار شدم گفتن قلبش تشکیل نشده سقط بشه ۶هفته و ۳ روز مونده بود.. بارداری اولم بود. میترسم باردار بشم باز سقط بشه

2738
منم خیلی چیزا خوددم سقطم شد اما به خاطر یه چیز تقریبا انزه بند انگشت مجبور به کورتاژ شدم

من یه چیز اندازه انگشتم بهش وصل بود نمیدونم جفتم بود یانه... یه چیز اندازه بشقاب میوه خوری بود رگ رگی بود تقریبا یه لوله ای اندازه انگشت بهش وصل بود 

منم خیلی چیزا خوددم سقطم شد اما به خاطر یه چیز تقریبا انزه بند انگشت مجبور به کورتاژ شدم

حالا اویشن دم کن همش به جای چایی بخور چندروز اگه نیفتاد بعد برو کورتاژ 

خداروشکر عزیزم منم شهریور باردار شدم گفتن قلبش تشکیل نشده سقط بشه ۶هفته و ۳ روز مونده بود.. بارداری ...

نگران نباش انشالله ایندفعه بارداری خوبی تجربه کنی 

2706