2410
2553

2تا3ماه.عالیه ولی روزی نیم ساعت بیشتر نباید بزنی

باردارنیستم 😔همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

من نتیجه دیدم عالیههههه انداممو ساعت شنی کرده کمر باریک شدم روزی نیم ساعت میرفتم الان چون نتیجه گرفتم هفته ای سه بار میرم. اگه میخوای اندام خوشگل کمر باریک داشته باشی حتمن حلقه بزن.درضمن اگه هنوز استفاده نکردی اینو بگم که تو استفاده اول چون ضربه به شکمت میخوره تموم کبود میشی میتونی برا پیشگیری یه شال بافت بپیچی محکم دور کمرت تا ضربه کمتری بزنه دو سه روز ببند بعد بازش کن بدون شال برو نترس فقط یبار بار اول کبود و درد میکنه بعدها بدنت عادت میکنه. راستی تو هنوز اول راهی از همون روز اول نیم ساعت حلقه نزنیااا اول از تایم کم شروع کن مثلا هفته اول پنج دقیقه برو هفته دوم ده دقیقه هفته سوم پانزده دقیقه و.... چون اگه از اول نیم ساعت بری زود خسته میشی و انگیزت میره.

ببخشید طولانی شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نتیجه دیدم عالیههههه انداممو ساعت شنی کرده کمر باریک شدم روزی نیم ساعت میرفتم الان چون نتیجه گرفت ...

سلام من نمیخوام رژیم بگیرم ک لاغرشم فقط میخوام کمرم باریک بشه و شکمم آب بشه الان هر روز چندتا ۲۰ دیقه میزنم بنظرت چقدر طول میکشه نتیجه بگیرم

2720