2410
2553
عنوان

شب نشینیِ سحر 🌙☕💭

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 63 پست
😂😂😂😂زن زندگی نکنم داریم یعنی🤔😐😂 حیف نبودم🙁

جات خالی بود...تازه طلبکارم شده بود 😐

انتظار داشت کیس ها همینجور رنگاوارنگ پست بذارن+ عکس 😂 کمه کم توقع داشت پربازدید شه دست خالی نره که به دیار فانی شتافت 😭

جات خالی بود...تازه طلبکارم شده بود 😐 انتظار داشت کیس ها همینجور رنگاوارنگ پست بذارن+ عکس 😂 کمه ک ...

اخرش گفت اشتباهی اینجا گذاشتم ملت ایران فقط کارشون مسخره بازیه😂

ادبیاتش خیلی عجیب بود😂

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جات خالی بود...تازه طلبکارم شده بود 😐 انتظار داشت کیس ها همینجور رنگاوارنگ پست بذارن+ عکس 😂 کمه ک ...

همین بیسوادا انتظار دارن جنیفر بیاد بشه زنشون ور دست ننشونم زندگی کنن به خوبی و خوشی😐

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2720
اخرش گفت اشتباهی اینجا گذاشتم ملت ایران فقط کارشون مسخره بازیه😂 ادبیاتش خیلی عجیب بود😂

اره 😂😂😂 عاشق ایناییم که تازه برای وضع ملت اظهار تاسف م میکنن با اون سطح شعورشون 😐

با لحن اون بازیگر ایرج ملکی خوندم نمیدونم چرا 😂 برین_گمشین#   ‍وگرنه.# 😂😂😂  ‍ ‍

با لحن همون نوشتم😂 این پسره میگفت لطفا گمشو بی شعور

2714
با لحن همون نوشتم😂 این پسره میگفت لطفا گمشو بی شعور

اره...امان از این پسرا.فقط من موندم با این همه فضا مجازی مث اینستاگرام چرا میان اینجا؟ به این محدودی..بدون هیچ عکس یا فیلمی از خودمون 😂😂😂😂 یا اصن چرا نمیره یوتیوب اونجا ک پره از چیزای اروتیک(اگه بخواد و دنبال این چیزا باشه)

چرا اینجا؟ 😂😐

ای وای مث منی پس...منم هر چقدرررر خسته باشم بازم نمیدونم چرا دوست دارم شبا بیدار بمونم 😐 فردا م با ...

یا خدا سر کارم شما میری.

بخواب مراقب پوستت باش لااقل

من از صبح تا شب اغلب بیکار پای تلویزیونم و یکی از دلایل کم خوابیم اینه که خسته نیست بدنم

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
من حالا خیلی دوست ندارم...پیش دانشگاهی م سعادت اباد بود.

من یه دوره برای درسم میرفتم سمت شهرک غرب تیمارستان آزادی کارورزی

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد
من یه دوره برای درسم میرفتم سمت شهرک غرب تیمارستان آزادی کارورزی

وای کارت چیه؟؟؟ روانشناسی؟ من همیشه فک میکنم تیمارستان خیلیییییییییییییی جای غمناک و ترسناکیه 😱😭

اره...امان از این پسرا.فقط من موندم با این همه فضا مجازی مث اینستاگرام چرا میان اینجا؟ به این محدودی ...

اینجا یه فاز دهه شصتی داره😂نه عکسی نه نام و نشونی

مثل چتروم های قدیمی

لابد اینجوری دوس دارن😂فکر میکنن اینجا زن سر به زیر و زندگی بکن گیرشون میاد😂😂

با خودشم درگیر بود نوشته بود (مهم نیست کدوم شهر باشه ولی مشهد باشه بهتره نه ولش کن اصلا مهم نیست کجا باشه)😂😂😂 

نخوندم...قشنگه موضوع ش چیه؟

جلد اولش هفت جن هست که برعکس اسمش ترسناک نیست خیلی فلسفی و واقع گرایانه از وجود موجودات دیگه تو دنیا و اینکه چه کسی داره از ما مراقبت میکنه در مقابلشون میگه😍خیلی قشنگ خدارو توصیف میکنه ادم لمس میکنه.بعضی جمله هاش به دل میشینه پیشنهاد میدم بخونید

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2706