2726

از اشتباهم اونطرف تر.من همیشه میگم یه چیزایی یا تو ذات آدم هست یا نیست و اگر دنیا زیر ورو بشه محاله بتونی انجامشون بدی.مثل خیانت

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از اشتباهم اونطرف تر.من همیشه میگم یه چیزایی یا تو ذات آدم هست یا نیست و اگر دنیا زیر ورو بشه محاله ...

دقيقا كاملا ذاتيه و وجداني اصلا به اخلاق طرف مقابل ربط نداره بدت مياد از طرف جدا شو حق و حقوقم كامل بده و شرتو كم كن 

١ درصد فك كنين سركاريه!
2728

خيلي مونده تا تو اين اجتماع ضد زن حالي كنيم حتي به خود خود خانمها كه هيچي حقتون نيست 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

خیلیا چندین سال باهم زندگی میکنن اما متوجه تغییر عواطف وروابطشون نمیشن.تو یه رابطه اشتباه موندنم بنظرم یه جور خیانت به همدیگه وبه اون عشقیه که یه زمانی واقعا وجود داشته

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       
خیلیا چندین سال باهم زندگی میکنن اما متوجه تغییر عواطف وروابطشون نمیشن.تو یه رابطه اشتباه موندنم بنظ ...

دقيقا كلي طلاق ثبت نشده وجود داره به دليل اينكه ادم هم نيستن 

١ درصد فك كنين سركاريه!

متاسفانه من اینارو واسه اولین بار اینجا شنیدم وبسی تاسف خوردم واسه طرز وسطح فکر خیلی از همجنسای خودم.هیچکس به هیچ دلیلی حقش نیست که بهش خیانت بشه

جالب زنا ضد همن 

خيلي خيلي بيشتر از زنها خيلي جالبه چند وقت پيش توييت خانمي كه ضد حجاب بود (كاري به موافق يا مخالف بودن كارش ندارم )ولي مقايسه كرده بود برخورد خانمها با آقايون رو تو خيابون كه وقتي باهاش روبرو ميشدم و بيشترين مخالفت و نگاه و متلك رو از خانمها دريافت كرده بود نه آقايون 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
متاسفانه من اینارو واسه اولین بار اینجا شنیدم وبسی تاسف خوردم واسه طرز وسطح فکر خیلی از همجنسای خودم ...

اينجا كه اصلا افتضاح يعني زن خيانت كه ديده خودشو كه مقصر ميدونه و همچنان مونده پاي كثافت كاريه شوهرش و داره عذاب ميده خودشو و داره بچه هاشون تو يه شرايط ناامن رواني بزرگ ميكنه بهشم لوح تقدير زن وفادار ميدن 

١ درصد فك كنين سركاريه!
خيلي خيلي بيشتر از زنها خيلي جالبه چند وقت پيش توييت خانمي كه ضد حجاب بود (كاري به موافق يا مخالف بو ...

دقيقا واقعا بلانسبت شما و كلا خانوماي اينجا زنا واقعا ذاتشون شيشه خورده داره خودشون با خودشون درگيرن 

١ درصد فك كنين سركاريه!

بزرگترین اشتباه رو اونایی مرتکب میشن که بعد ازدواج میشن ویترین تمایلات همسرشون.که هرروز یه دکور تازه بزنه.یادشون میره که طرف شما رو اینجوری دیده اینجوری خواسته اگر خودتو عوض کنی میشی یه غریبه که فقط یه مدت جذابیت داری.اینکه من اخلاقای بدمو که خودم بهش واقفم ترک کنم با اینکه کلا عوض بشم فرق داره

بزرگترین اشتباه رو اونایی مرتکب میشن که بعد ازدواج میشن ویترین تمایلات همسرشون.که هرروز یه دکور تازه ...

دقيقا بعضيا پوشش عقيده كلا همچيشون عوض ميشه و به نظرم اين نشون از عدم ثبات شخصيت طرفه 

١ درصد فك كنين سركاريه!
2706