2726
ببین کل اتاقتو باید بریزی بیرون کار ی نفر نیست دو تا مرد ترجیحا باید گیرش بندازن

کلی وسایل ریز دارم.من تازه اتاقمو یه تمیزکاری حسابی کرده بودم.آخه این چه مصیبتی بود😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره بابا نزدیک ی ماهه اومده چسب موشم گرفتیم عبضی خیلی زرنگه هنوز ت دام نیفتاده مامانممم امشب دیدیش د ...

ای کاش تو آشپزخونه میموند.

اومده تو اتاق من جا خوش کرده.

ای کاش تو آشپزخونه میموند. اومده تو اتاق من جا خوش کرده.

تو رو دوس داره و با تو راحته   

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
2728
کلی وسایل ریز دارم.من تازه اتاقمو یه تمیزکاری حسابی کرده بودم.آخه این چه مصیبتی بود😭😭😭😭

عیب نداره پیش میاد موش اگ باشه خیلی موذیه میره جایی ک برعقل هیچکس قد نمیده واسه همین میگم بریز بیرون

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
خونه بابام که بودم آره اومده بود کلی هم خندیدیم تا گرفتیمش یادش بخیر هعی

وای یه چیزی برات تعریف کنم.یکی تو شهرمون شبا دهن باز میخوابید.

یه شب موش رفت تو دهنش خفه شد مرد.

عههههههه

آره  چون هميشه تنها بودم دوستم شده بود اون زندگي خودش رو ميكرد منم زندگي خودم رو ميكردم به همم كار نداشتيم فقط يه وقتايي يهو. لب آرگ اپن بهم بر ميخورد نگاهمون ،يكم زل ميزديم بهم من ميخنديدم و اونم سيبيلاش رو واسم تكون ميداد و ميرفت 😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
ای کاش تو آشپزخونه میموند. اومده تو اتاق من جا خوش کرده.

خخخخ مال ما زرنگه همه جا میره 😁😆

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
وای یه چیزی برات تعریف کنم.یکی تو شهرمون شبا دهن باز میخوابید. یه شب موش رفت تو دهنش خفه شد مرد. ع ...

😯😱😱😰😰😰😧😧😨😔😔😭😭😭😭

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
عععععععی

😂😂😂😂😂😂😂😂😷😷😷بوگندوی سیبیلوی فاضلاااااابی 😂😂😂😂😂😂

عیب نداره پیش میاد موش اگ باشه خیلی موذیه میره جایی ک برعقل هیچکس قد نمیده واسه همین میگم بریز بیرون

صبح باید همین کارو بکنم.الکی الکی برام کلی کار گرفت این موش لعنتی

2706