2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره😐رخت خوابارو جویده بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

اره بابا نزدیک ی ماهه اومده چسب موشم گرفتیم عبضی خیلی زرنگه هنوز ت دام نیفتاده مامانممم امشب دیدیش داشت ت اشپزخونه جولون میداد برا خودش 😆😆😆

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
کتاب نازنینمو جویده

از موش در حد مرررررررررگ وحشت دارم چقدر ریلکسی من بودم میرفتم پشت بوم میخوابیدم اما تا پیداش نمیکردن تو اون اتاق نمیموندم😖😫😫😫😫😫

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...
2738
تا برق روشنه اثری ازش نیست.همین که برق رو خاموش میکنم سروصدا میکنه.دو روزه. کمد لباسامو تخلیه کردم. ...

ببین کل اتاقتو باید بریزی بیرون کار ی نفر نیست دو تا مرد ترجیحا باید گیرش بندازن

یکــے را میدهـے صـد گــونــہ نعمـت ... یکــے را نــان جــو آغشتــه در  خـــون...

اگه اومده بود ک الان من تو نینیسایت نبودم دار فانی رو وداع کرده بودم☺🤤

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2706