2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه جدی میگین که خودتون رو محق کتک میبینین بهتره هر چه سریع تر به روانشناس مراجعه کنید...همچنین نامزدتون که نمیدونه در عصر حال کتک زدن حیوانات هم مذموم و احمقانه و بی شرمانه ست.

دوست م هر جفت نیاز به پزشک دارین و بس 💜

2728

الان کتک خوردی اینجوری تایپ میکنی خواهر؟ ببخشید چقد ذلیلی که کتک خوردنت رو کار درست و موجه میدونی و جار میزنی؟ 

ینی انقد ضعیفی که یکی باید بزنتت تا به تودت بیای و اینطور با افتخار کتک خوردنت رو بیان میکنی؟؟؟

نه انقدر تحقيرم كرده يعني كه حق خودم ميدونم اعتماد به نفسم زير صفره

حالا من ی بچه دارم شوهزرمه اسمش توی شناسنامه پدر بچمه چیزی میگ تحمل میکنم  چون پام گیره تو ک وابستگی نداری هنوز از الان اینجورسه چزا پرتش نمیکنی از زندگیت بیرون هر چقدرم عیب داشته باشی

2738
افتخار نميكنم حالم داره بهم ميخوره 

نصفه شبی عصبانیم کردی.به جای تایید کردن حرکت زشت نامزدت.خودتو جمع وجور کن.جلوش وایسا.الان بزنه تو سرت فردا بدتر کتکت میزنه.بعدم اینقد رو خودت زوم کردی روی نامزدتم زوم کردی عیباشو ببینی ویادش بندازی؟احتمالا نه.از طرف من بهش بگو این نهایت ضعف شخصیتی یه آقای تحصیلکرده س که با نامزدش اینطوری رفتار کنه.😡

به قومی گرفتار شده ایم که فکر میکنند خداوند جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده است. 😏😉                    ابن سینا       

معلونه دیگه وقتی خودتو لایق کتک خوردن میدونی حال شوهرت بهم میخوره انقدر خودت از خودت بدت میاد و خودتو قبول نداری ... 

محور خونه زنه...

عزت و آبرو و غرور  مرد به زنشم هست

😍😍خدایا شکرت😍😍
2706