2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ورزش كن حتي نرمش تو خونه همه چي خوبه فقط اراده كن و انجام بده 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
می خوام برم ..نمی دونم زومبا یا فیتنس برم

زومبا رقص هست و گروهي من خودم ورزش گروهي رو دوست ندارم و نرفتم هيچ وقت زومبا اما فيتنس انفرادي و به نظر من عالي و مفيد تره از نظر ورزش كردن حالا ببين كدوم با روحيت سازگار تره 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2738

من خودم مربی زومبام

ببین عزیزم زومبا فوق العاده مهیجه چون ریتمیکه خیلی هم برای روحیه عالیه

به علاوه تاثیری که زومبا توی لاغری داره بقیه ورزشا ندارن ولی خب یه مربی نامبروان نیاز داری که پا به پای بچه ها تمرین کنه و پیگیر باشه

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
من خودم مربی زومبام ببین عزیزم زومبا فوق العاده مهیجه چون ریتمیکه خیلی هم برای روحیه عالیه به علاو ...

عزیزم چه عالی

منم پیگیر دوره های مربیگری هستم 

کلاس و امتحان آمادگی جسمانیش خیلی سخته؟؟؟

کلا چنتا زنجیره بهتون آموزش دادن

میشه برام کلی توضیح بدین آسون بود یا خیلی سخت

من خودم دوساله زومبا میرم باشگاه

عزیزم چه عالی منم پیگیر دوره های مربیگری هستم  کلاس و امتحان آمادگی جسمانیش خیلی سخته؟؟؟ کلا ...

واسه بخش عملی آمادگی جسمانیش یه کم سختگیری میکنن

تعداد زنجیره ها رو هم دقیق یادم نیست چون خیلی زیادن

ولی حتما پیگیر باشین انشالله موفق میشین

واسه بخش عملی آمادگی جسمانیش یه کم سختگیری میکنن تعداد زنجیره ها رو هم دقیق یادم نیست چون خیلی زیاد ...

تشکر همچنین 

یه سوال دیگه،ممنون میشم جواب بدین

امادگی جسمانیش شامل چه چیزایی میشه مثلا بارفیکس و دراز نشست و اینا داره،چه حرکاتی هستش؟

تشکر همچنین  یه سوال دیگه،ممنون میشم جواب بدین امادگی جسمانیش شامل چه چیزایی میشه مثلا بارفیک ...

شنا سوئدی و دو هم هستش