2737
2734

سلام من باردار هستم و هفته دیگه بچم بدنیا میاد،من قبل بارداری  همیشه میگفتم خدایا یه پسر بهم بده نیت میکنم اسمش و با محمد بزارم،حالا که داده من خیلی دوست داشتم محمد یزدان بذارم ولی امشب پدر شوهرم گفت نه قشنگ نیست دواسمه نذارین،حالاحکمش چیه اگه نذارم محمد؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر صیغه نذر رو گفته باشید چه عربی و چه فارسی باید انجام بدید.اگر هم نگفتید سنت اینه که این اسم رو بزارید.چه اسمی زیباتر از محمد؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اگه نذر کردی باید بذاری دیگه

چه اهمیتی داره که پدرشوهرت دوست داره یا نه

بگو شما محمد خالی صداش کن

منو آقامون حالمون خوبه خییییییییلی خوب 😎آرامش این زندگی رو حاضر نیستم با هیچی عوض کنم😍
2738
اصلا گفت دواسمه که نه،بعدش محمد هم اسم عمویرخودم هم پسر عمدی همسرمه

آخه عزيزم اولویت شمایی پدرشوهرت در صورتی که ازش سوال کنن میتونه نظرشو بگه.

هر چی دوست داری بذار ولی چون نذر کردی یه اسمی بذار که محمد هم داشته باشه

در کل روی بچه نذر نکنید یه چیز مربوط به خودتونو نذر کنید که راحت انجام شدنی باشه

اگر صیغه نذر رو گفته باشید چه عربی و چه فارسی باید انجام بدید.اگر هم نگفتید سنت اینه که این اسم رو ب ...

صیغه نذر یعنی چی؟من خواهرم دعای پسر شدن که میخونن تو چهارماهگی و نذر میکنن به اسم محمد و گفت و انجام داد ولی من زبانی و بدون دعا گفتم

صیغه نذر یعنی چی؟من خواهرم دعای پسر شدن که میخونن تو چهارماهگی و نذر میکنن به اسم محمد و گفت و انجام ...

مثلا بگید لله علیّ  یا اینکه برای رضای خدا این کار رو میکنم یا در راه خدا فلان کار رو میکنم.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706