2726
عنوان

خونه مادر شوهر یا مستاجری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1682 بازدید | 87 پست
 واقعا هیچی اون استقلال و راحتی را نداره که خونه خودت داری من خونه مامانمم سخته یه شب نمی مونم ...

دو سالم خونه مامانم بودم ولی پاشدیم با اصرار من حتی اونجاهم شوهرم چسبیده بود پانمیشد اینکه دیگه مامان بابای خودشن

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
خب پس اینجورم ک نمیشه زندگی کرد همش تلخه اینجور زندگیا 

خیلی سخته واسه من ولی شوهرم صبح تا شب سرکاره چه میدونه من چی میکشم الان چند ماهه خیلی کم میرم بالا ولی باز ولم نمیکنن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه اخلاق و سیاست حفظ استقلالت را داری و همسرت همراهته و فتنه ی زندگیت نمیشه بمون پیش خانواده همسرت ولی من میگم ۴۰ متر باشه ولی یه محله با مامانم و مامانش فاصله داشته باشه حرمت هر سه خانواده حفظ میشه

اگه اخلاق و سیاست حفظ استقلالت را داری و همسرت همراهته و فتنه ی زندگیت نمیشه بمون پیش خانواده ...

شوهرم خرابکاری میکنه همش دخالت میکنه تو کارشون اونام زورشون بهش نمیرسه سر من و بچم خالی میکنن

مادر شوهر خوبه دختراش نمیدارن فکر کن من به مادرشوهرم میگم پیاز داری دوتا بده میگه برو بردار بعد میام ...

پس مستاجری چون تحقیرنمیشی

من کاری ندارم به اینکه همه میگن مادرشوهربدو...

فقط میگم آرامش فکری

برج به برجم میشه صرفه جویی کردولی آرامش نمیشه...

اگه دختراش نباشنم بری خوبه اونم اگه مجردنباشن

من زن داداششم طبقه پایین مامانمه مامیریم نمیاد

چه اشکالی داره من برام مهم نیس میگم حق داره اونوقت کم کم توقع میشه فقطم یه خواهرمجرددارم اونم دنبال دفاع پایان نامه شه وخونه نیس اکثرامامانم تنهاس زن داداششم پیش شه

همینکه بامامانمه خوبه

اگه درک دارن برو

اگه که نمیشه پیچوندونرفت وتاثیرمیذارن روی شوهرت نه نرو....

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
پس مستاجری چون تحقیرنمیشی من کاری ندارم به اینکه همه میگن مادرشوهربدو... فقط میگم آرامش فکری برج ...

آخه تو همین ساختمون دارن دو واحد میسازن واسه دختراشون یکیشون مطلقه ست یکیشونم هنوز عقده قراره تا ابد باهم تو یه ساختمون باشیم 

همین دیگه اول باید مشکل با همسر حل شه ! بالاخره پدر مادر خود آدم یا پدر شوهر و مادر شوهر اخلاق رو مخ ...

شوهرمم انقدر کار میکنه اصلا حواسش به من نیست هر چی بگم زود یادش مطره 

آخه تو همین ساختمون دارن دو واحد میسازن واسه دختراشون یکیشون مطلقه ست یکیشونم هنوز عقده قراره تا ابد ...

پس نرو

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
شوهرمم انقدر کار میکنه اصلا حواسش به من نیست هر چی بگم زود یادش مطره 

من داییام تویه آپارتمانن

پنج تادایی

یه پسرداییم رفته دخترعمه موگرفته باورت نمیشه من تاحالاده باربعدازدواجش رفتم آپارتمان داییام ولی درخونه ی دخترعمه م بازنمیشه به روی هیچکس جزمادرشوهرش...

اوایل میگفتم چه بی ادب وفلان ولی الان میگم حق دارن سخته اگه راه بدن فرداش زن عموهای شوهرش تک به تک میان خونه ش سخته...

اگه میتوونی اینجوری باشی برو

اگه میتونی کم کم بهونه کنی بگی که مثلالباسام نامناسبه و...برو

ولی مهمونی دادن و...سختت میشه

هرکی بره بیادمیفهمن

ایناش سخته

مستاجری فقط پولشه بازبری یه جارهن بیشترواجاره کمترراحت میشی ولی اونجا...

من که مادرشوهرم ماهه وپدرشوهرم ولی باجاریم وبچه هاشو...راحت نیستم اونام میان بلاخره واگه این شرایط پیش بیادنمیرم دروغ چرا...

ولی جوری میرم مستاجری که پیشرفت کنم عقب نمونم

مث رهن بیشترپول کمترماه به ماه

من داییام تویه آپارتمانن پنج تادایی یه پسرداییم رفته دخترعمه موگرفته باورت نمیشه من تاحالاده باربع ...

الان هستم پیششون گلم خیلی کم میرم اونام خیلی کم میان اصلا دعوتشون نمیکنم ولی باز اذیتاشون به جاست خدا فقط یه پول برسونه که دارم خفه میشم به خدا