2726

پدر و مادرمو میگم، مامانم خیلی اهل مراعات و ایناست، نمیان ، من باید کلی اصرار کنم و غر بزنم و گلگی کنم تا بیان، مادر شوهر فضولمم که هی میگه چرا نمیان خونتون؟؟😠(حالا اگه بیان هم میگه چرا تند تند میانا)

منم اخر هفته ها میرم ولی دیگه از این به بعد نمیرم مثل خودشون، امروز کلی دلم گرفت ازشون و گریه کردم پیش شوهرم😢

خب من دلم طاقت نمیاره زود تنگ میشه ولی مامانم خیلی دل گنده ست

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب حتما جلوی شوهرت میخواد مراعات کنه 

اره خوب، میگه تو این گرونی نمیخوام بیایم مزاحمتون بشیم

ولی آخه مراعاتم حدی داره خب

2728

مامان من اصلا نمیاد مادرشوهر منم گفت چرا نمیان به شوهرم گفتم بهشون بگه اینکه کی میاد کی نمیاد خونم به کسی ربطی نداره

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
وای مامان منم انگار خونه غریبه است انقدر تعارف میکنه که اخرش میخوام بگم باشه نیا هرجور راحتی

دقیقا منم هربار بهش همینو میگم اخر می بینه من ناراحتم میگه باشه میایم، انگاری از سر اجبار و اکراه

من مادرم لج کرده و نمیاد 

اخلاق خودم و همسرمم عالی انقد اروم و بی درد سر و حرمت داریم همه فامیل میگن خوش بحالش برا داماد و دخترش

اما متاسفانه سرده و بی محلی میکنه

الان از اردیبهشت تا حالا پنج شش بار رسمی و درست حسابی دعوت کردم یبارش هم نیومدن خودمم بخاطر بچه م دو هفته یبار میرم بازم مامانم تحویل نمیگیره

موندم بخدا

نمیگن منم دخترم دل دارم

حالا باز خدا رو شکر همسرم خوبه

خدایا ممنونم منت به سرم گذاشتی بهم دختر دادی. دل همه منتظرا شاد بشه الهی😍😍
اره خوب، میگه تو این گرونی نمیخوام بیایم مزاحمتون بشیم ولی آخه مراعاتم حدی داره خب

خب هر چن وقت یبار بزنگ بگو فلان غذا که مثلا بابا دوست داره درست کردم تشریف بیارید

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
من مادرم لج کرده و نمیاد  اخلاق خودم و همسرمم عالی انقد اروم و بی درد سر و حرمت داریم همه فامی ...

مامان منم همینه بهونه کرده نمیاد ولی خداییش هر وقت برم کلی میرسه بهم تند تند میگه بیا اینجا

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

مدلشونه. این مامانا بعد باباهامون ایشالا که هزار ساله باشن کلی پوستمون رو می کنن تنها میمونن و یه شب نمیان پیش ما تا ارامش داشته باشیم

دانشجوهای عزیز اگه درمورد دروس برنامه نویسی کمکی خواستید میتونم کمکتون کنم
مامان من اصلا نمیاد مادرشوهر منم گفت چرا نمیان به شوهرم گفتم بهشون بگه اینکه کی میاد کی نمیاد خونم ب ...

خانواده من اوایل عروسیم از سر دلتنگی زیاد میومدن، مادر و خواهر شوهرام صداشون دراومد که چرا تند تند میان، حالا که کم میان میگه چرا نمیان؟!!!!

من هر هفته میرم به شوهرم غر میزنه که چرا میرید آخر هفته ها می مونید اونجا، یه موقع اگه کار پیش بیاد نریم زنگ میزنه به شوهرم گریه می کنه که چرا نرفتید چی شده😐

کلا نمیدونم فازش چیه دقیقا

من مادرم لج کرده و نمیاد  اخلاق خودم و همسرمم عالی انقد اروم و بی درد سر و حرمت داریم همه فامی ...

😔😔😔

خانواده من اوایل عروسیم از سر دلتنگی زیاد میومدن، مادر و خواهر شوهرام صداشون دراومد که چرا تند تند م ...

عزیزم مادرشوهرم منم همین بود دمشو قیچی کردم یه دعوا راه انداختم حل شد

خب هر چن وقت یبار بزنگ بگو فلان غذا که مثلا بابا دوست داره درست کردم تشریف بیارید

کلا هر موقع اومدن با دعوت من اومدن

شاید تو این دوسال کلا یکی دو بار به میل خودشون اومده باشن

2706