2726
عنوان

تولدم

| مشاهده متن کامل بحث + 183 بازدید | 25 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواستن سویپرایزت کنن خوشحال بشی براشون مهم بودی که گفتی نیانم اومدن

چ فايده ك كل تولدم ناراحت بودم..كلا بغض داشتم..دلم بدجوري گرفت..دوس داشتم راحت باشم خب

خدا همیشه بهترین هایش رابه کسانی میدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💜
2728
عیب نداره من عروسیم بهم خورد الان بهش فکر نمیکنم اینکه تولده میشه هر سال گرفتش 

جدددي؟؟؟!چرا ؟

اره خيلي دوس دارم ادم بيخيالي باشم ولي نميشه صبرندارم ديگه..از كاه كوه ميسازم..هميشه ي خدا در حال حرص خوردن و ناراحتي هستم با اينكه وااااقعا همسرم يه مرد واقعيه..

قدر نميدونم اين خيلي بده

خدا همیشه بهترین هایش رابه کسانی میدهد که در انتخابهایشان به او اعتماد و توکل میکنند 💜
جدددي؟؟؟!چرا ؟ اره خيلي دوس دارم ادم بيخيالي باشم ولي نميشه صبرندارم ديگه..از كاه كوه ميسازم..هميشه ...

شب حنا بندون چون شهرمون دور بود تا طرف شوهرم اینا با ساعت یک شب شد مه سر من غر میزدن که چرا نمیان بیشتر مهمونامونم رفتن کسی نموندتا اونا بیان روز بعدم که عروسیم بود از صبح رفتم آرایشگاه که ظهر موقع نهار بیام خونه اما متاسفانه مادرشوهرم با دختر عمش بحثشون شده بود کلا اعصابش بهم ریخته بود یادشون رفت بیان منو بیارن بعد یه چادر انداختن رو سرم بردن خونه بابام باز چادر انداختن آوردن خونه شوهرم الکی این همه رفتم آرایشگاه چقدرم ذوق داشتم اما پوچ شد وکل مراسمام اعصابم خورد بود

سعی میکنم با هر کسی مثل خودش رفتار کنم   پس باهام خوب باش تا باهات خوب باشم    
 شب حنا بندون چون شهرمون دور بود تا طرف شوهرم اینا با ساعت یک شب شد مه سر من غر میزدن که چرا نم ...

اي بابا چقد بد شد..چجوري خودتو اروم كردي؟

اي بابا چقد بد شد..چجوري خودتو اروم كردي؟

هنوز که هنوزه یادم نرفته جلو چشممه اون روزا اما خوب من هیچی تو زندگیم بر وفق مرادم نبوده همه چی حسرتش تو دلمه 

هنوز که هنوزه یادم نرفته جلو چشممه اون روزا اما خوب من هیچی تو زندگیم بر وفق مرادم نبوده همه چی حسرت ...

عزيزم ارزو ميكنم زندگيت اونجوري ك دلت ميخواد بشه..برات خيلي ناراحت شدم

فدات عزیزم گفتم که بدونی خیلیا غصه های بزرگتر دارن پس برا چیزای کوچیک خودتو ناراحت نکن 

فدات عزیزم گفتم که بدونی خیلیا غصه های بزرگتر دارن پس برا چیزای کوچیک خودتو ناراحت نکن 

مرسي دوست خوبم از اميدي ك بهم دادي