2737
2734
عنوان

خانمایی که بچه ۱۲ ساله دارید بیاید

9550 بازدید | 30 پست

پسرم قدش ۱۴۹ هست خانواده شوهرم قدشون کوتاهه نمیخوام پسرم ب اونا بره امروز بردمش دکتر غدد گفت دیر اومدی از مچ دستش عکس گرفت گفت ی ساله بلوغش شروع شده اگ پیشرفتی نداشته باشه میشه کاری کرد وگرن نمیشه الان قراره تا شنبه بهم جواب بده من خیلی نگرانم خیلی زیاد😔😔

من فقط خدارو دارم و دیگر هیچ.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شنیدم حجامت برای افزایش قد کودک موثره.بزاریدش ورزشی مثل بسکتبال.اما پسرا هم یکدفعه قد میکشند تو دوران دبیرستان.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2728

منم یکماه پیش دخترموبردم البته دخترم آذر تولد یازده سالگیشه و۱۳۶قدشه دکترگفت قدش کمه نسبت به همسن وسالاش.

عکس مچ دست گرفت وآزمایش.

بعد جوابهارودید وگفت قدش ژنتیکیه وتوصیه نمیکنم برای هورمون‌.

گفت برای کسانیکه مشکل حادداشته باشن توصیه میکنیم

2738

منم پسرم کلاس۶ هست .و خیلی قد نکشیده فعلا.پسرها یکدفه قد میکشن...و البته ارثی هم هست...اگه خودتون قددبلند هستید امکانش زیاده که از شما ارث ببره.چون از لحاظ علمی ثابت شده که پسرها بیشتر صفات مادر رو به ارث میبرن....در درجه اول سلامتی پسرتون مهمه.انشالله همیشه سلامت و شاد باشه.برای قد هم واسه نگرانی خیلی زوده...دکترها عادت دارن یه دفه خیلی شلوغش میکنن.

نگران حرفهای مردم نباش.خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند😊😊
2706