2733
2739
ممنون عزیزم.والله تایادم میادمردای بددوروبرم دیدم ازپدرم تاداداشام😔😔بخاطرهمین طاقت ندارم یکی دیگه ...

اینم عمیقا میفهمم . تو خیلی شبیه منی مطمئنم آروم میگیری کنار شوهرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حالا برا ما برعکس بود  شوهرم ادا باریکارو در میاورد  شب عقد که رفت تا یه هفته هم نمیومد ...

شاید خجالتی بود خو 

ما عقدمون مشهد بود,اومدیم شهر خودمون همسر جان با زیرشلواری اومد موند

امروز در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد
وااااااااای 😂😂😂😂 عالی بوووود.... لامصب یکی از دلایلی که من از ازدواج فراریم همین اپیلاسیون کردنه ...

خوشبحالت مجردی😢

اسم من الی گلی هست 😎لطفا از کلمه آتونیس صرف نظر کنید ممنون 😊😊😊😊😘❤❤❤
زدید تو خال من فردا اولین بارمه اما تا قبل ازدواج میگفتم عممممرا ازین دردا ب خودم بدم الان بدون این ...

من با خود اپیلاسیون مشکلی ندارم راستیتش ، اما با اینکه همیشهههه بخوای تمیز باشی مشکل دارم!!! 😣😁

اصن من هر وقت میام نینی سایتا بعدش میرم هی قربون صدقه شوهرم میرم میگم چققدر خوبه. چقدر خوش اخلاقه. د ...

من یشب با یه تاپیک نصف شب رفتم اشتی کردم ک هیچ 😆😆😆😆😆🙈🙈🙈دیگه نگم برات نی نی سایت بسیااار خوب بید

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
2738
بعد ۸سال هنکزم از دست بابام حرص میخورم که چرا درو روش قفل کرد واقعا فازش چی بود😕

یعنی بزور گزاشت شب پیشت بمونه؟

خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم. تو را بخشنده پنداشتم و گناه کار شدم .تو را گرم دیدم و در سردترین لحظه ها به سراغت امدم.تو مرا ...چه دیدی که وفادار ماندی؟؟                                                                                   کانال دکلمه های خودم @voooice
شب عقد من خیلی جنجالی بود شوهرم هجوم برد سمت در که درو باز کنه بره بابام افتاده بود رو در داشت درو ق ...

وای عالی بود مثل این فیلمای طنز😃😃😃 آخی میخواستن بگن ما خیلی صمیمیو داماد دوستیم فک کنم

2706