2737
2734
منم حسودشدم افکارمنفی التماس گریه ضجه دوس دارم بمیرم از خدامیخوام

هیچ جمله ای نمیتونه دردمونو توصیف کنه ولی درکت میکنم خیلی زیاد 

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ جمله ای نمیتونه دردمونو توصیف کنه ولی درکت میکنم خیلی زیاد 

تو چندسال اقدامی عزیزم من از خودم متنفرم دوس دارم سرمو بکوبم تودیوار

من خیلی خاصم میدونم عشقیم واسه خودمم خیلی جیگرمم لپمم سوراخه بهله اینجوریاس
چ خواهر شوهر نفهمی

میدونی حس کردم همه ذوق میکنن .ما مشکل داریم 

عزیز دل مامان پس کی میای .شاید خدا نخواد هیچ وقت من مامان بشم ولی فکرشم دیونم میکنه .یا ضامن اهو بطلب
2731
تو چندسال اقدامی عزیزم من از خودم متنفرم دوس دارم سرمو بکوبم تودیوار

دوسالو دوماه .منو شوهرم همش غصه همومیخوریم گریه میکنیم خیلی سخته.ازخدا میخوام هیچ کس بی اولاد نباشه .الانم گریه ام گرفت .دلم برا مامانم میسوزه همش وردلبش دعا واسه منه

دوسالو دوماه .منو شوهرم همش غصه همومیخوریم گریه میکنیم خیلی سخته.ازخدا میخوام هیچ کس بی اولاد نباشه ...

دقیقا شرایطت مثله منه بیچاره مادرا که از دست ما چقدر باید زجر بکشن بیچاره شوهرم از ناراحتی خاب رفت اخی😢😢😢

خاله شوهرم بچه دار نمیشد . کلییییی دوا درمون و قرص و آمپولو اینا زد . بچه دار شدم ولی خودش بخاطر همین دوادرمونا سرطان گرفت و مردو بچشو تنها گذاشت . از خدا نخواین ب هرقیمتی شده بهتون بچه بده

دوستان یچیزی میگم شاید قبول نکنین ولی واقعیت داره 

..... واسه هر مشکلی فرشته مخصوص خودش وجود داره واسه فرزند دار شدن و طلب فرزند از فرشته &گابریل& کمک بخواین و صداش بزنین باور کنین جواب میده

2738
دقیقا شرایطت مثله منه بیچاره مادرا که از دست ما چقدر باید زجر بکشن بیچاره شوهرم از ناراحتی خاب رفت ا ...

میدونی زن داداشم چند بار بهم کنایه زده.ازهمه بدتر جاریم دوماهه ازدواج کرده اقدام میخوانن بکنن .فکرخودم یه طرف .شوهرم بیچاره داغونه.شرایط من خیلی بده.ازهمه طرف حرف میشنوم

دوستان یچیزی میگم شاید قبول نکنین ولی واقعیت داره  ..... واسه هر مشکلی فرشته مخصوص خودش وجود د ...

واقعا یعنی موثره

واقعا یعنی موثره

معلومه عزیزم این دنیا شرتی پرتی که نیست 

مثل عزراییل که همه فکر میکنن فقط واسه پایان دادنه در صورتی مسئول زندگی تازه مثل ازدواج هم مسئولش عزراییله همینطور برای بچه دار شدن هم فرشته مخصوصش گابریل هست

دوستان یچیزی میگم شاید قبول نکنین ولی واقعیت داره  ..... واسه هر مشکلی فرشته مخصوص خودش وجود د ...

واقعا میگی یعنی چطوری

معلومه عزیزم این دنیا شرتی پرتی که نیست  مثل عزراییل که همه فکر میکنن فقط واسه پایان دادنه در ...

مرس جونم

واقعا میگی یعنی چطوری

مثلا بگو خدایا از تو و فرشته عزیزت گابریل ممنونم که قراره منو مادر بکنید 

اکثرا جوری دعا کنید که انگار قراره حتما به خواست تون برسید 

شاید مسخره کنن بعضیا ولی واقعیته خودم خیلی روش تحقیق کردم

مثلا بگو خدایا از تو و فرشته عزیزت گابریل ممنونم که قراره منو مادر بکنید  اکثرا جوری دعا کنید ...

اره الان رفتم تحقیق کردم تو نت واقعا هست این فرشته ممنون کمکم کردی 

2706