2737
2739

من پارسال تیر اقدام به بارداری کردن چن دوره پیش این دکترای توی محلمون رفتم باردار نشدم که زد اونماهی که دارو نخوردم باردار شدم ولی افتاد 

باز پیش این دکترای محلمون رفتم فولیکولای خ بی هم داشتم اما باردار نشدم 

این ماه میخوام‌برم پیش دکتر رحمت اله رفیع

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله که باردار میشی

خدا کنه چون واقعا نا امید شدم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2731
2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2259068/چله-سوره-حضرت-مریم-جهت-بچه-دار-شدن

من تصمیم گرفتم مادر بشم هیچ چیز نمیتونه مانع خواسته م بشه حتی پلی کیستیک! خدایاااا فقط محتاج نگاه توام .... از من دریغش نکن.. خیلی التماس دعا دارم برای همه ی بانوهای منتظر.‌‌.. ممنونم که دعامون میکنین😘❤

ان شاءلله به زودی باردار میشی امیدتو از دست نده

منم عوض کردم از این ماه رفتم موسسه

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤
ان شاءلله به زودی باردار میشی امیدتو از دست نده منم عوض کردم از این ماه رفتم موسسه

رویان؟

رویان؟

نه عزیزم موسسه مهر رشت

دوستای گلم لطفا در مورد کمک ها و سوالاتی که میپرسم خدا رو در نظر بگیرید و بعد بهم جواب بدید... برام مهمه که راهی که جلوی پام میزارید رضایت خدارو در پی داشته باشه... ممنونم❤