2737
2734
عنوان

کی امشب مستند اون قاتلی ک دختراشو و پدرزن و مادرزنش رو کشت دید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 48 پست
شبکه یک قبلا از این برنامه ها میزاشت ای کاش میدیدم

رو اعصاب تاثیر میزاره والا نبینی بهتره

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره تو  تهران نبرد جنوبی داداشم خونشونو هم بلده

یا خدا. والا مرده همچین قشنگ خودشو مریض روانی جا زد چه راحت آدم میکشن بعد خودشونو میزنن به روانی بودن

یا خدا. والا مرده همچین قشنگ خودشو مریض روانی جا زد چه راحت آدم میکشن بعد خودشونو میزنن به روانی بود ...

خلا قانون و تبعیض جنسیتی تو قانون بی داد میکنه 

این حیون صفتها هم یاد گرفتن 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
جریانشون چی بود  

با زنش مشکل داشته دوست داداشم همسایشونه اما اونشب زنه خونه نبود قهر بوده با مرده بیشتر از این نمی دونم فقط می دونم وضع مالیشم خوبه 

بچه هام یعنی تمام دنیام😍😍😍
2738
خلا قانون و تبعیض جنسیتی تو قانون بی داد میکنه  این حیون صفتها هم یاد گرفتن

تبعیض جنسیتی رو واقعا بجا گفتی. تو ایران به خانمها بشدددت داره ظلم میشه یعنی یا باید در حد مرگ مشکل داشته باشن تا بتونن جدا شن یا تمام حق و حقوقشونو ببخشن و جونشون رو نجات بدن دیگه از دیه زن و ارث و بقیه چیزها نگم

رو اعصاب تاثیر میزاره والا نبینی بهتره

من کلا یکی نیست بگه خودت کم استرسی هستی مدامم از این برنامه ها نگا میکنم ی خبراشو میخونم

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
تبعیض جنسیتی رو واقعا بجا گفتی. تو ایران به خانمها بشدددت داره ظلم میشه یعنی یا باید در حد مرگ مشکل ...

بله میدونم گلم 

اما نمیفهمم این انجمن زنان و نماینده های زن چرا هیچ حرکتی نمیکنن هیچ خودشونم بیشتر میزنن تو سر همجنسامون

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
من کلا یکی نیست بگه خودت کم استرسی هستی مدامم از این برنامه ها نگا میکنم ی خبراشو میخونم

منم بشدت استرسی ام انقدر پشیمون شدم دیدمش هرچی صلوات میفرستم بیفایدس تو مخمه 

2706