2726
عنوان

کیا امشب تنهان😦😦😢😢

188 بازدید | 18 پست

سلام...تنهام...شوهرم نیس رفته یجای دووور واس کار..تو ساختمون تنهام...واقعن کلافه شدم مخام گریه کنم....با این زندگیییییی...خانوادم دووورن..

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تنهام... خیلیم حالم بده.. سر درد.. چشم درد.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
خانوما از تنهایی نمیترسید.من وحشت دارم از تنها خابیدن

منم😢😢😢تا صبح بیدارم😯😯😯

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

مننننننننن.......

برا اولین بار بعد 9 سال زندگی همسرم بخاطر ماموریت برا دوهفته رفته سفر...غروب دخترمو بردم خرید که بیتابی نکنه موقع برگشت ب خونه انقد دلم گرفت....بمیرم برا خانومای بیوه.....چه اونا که جدا شدن چه اونا که همسرشون فوت شد.....

چقدر سختههههههههههههههه براشون....خدا براشون بسازه....

منکه امشب که شب اول همسرم نی کم اوردم احتمالا پس فردا دخترم تعطیل شد باهم میریم پیشش تا 1 شنبه...همسرمم طاقت دوری نداره..😢

2706