2733
2734
عنوان

مامانای شاغل یک لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 55 پست
اره خب، درسته، هر جور میلتونه،  زندگی خودتونه،  من فقط نتیجه ی مطالعات رو گفتم، &nbs ...

این دلایل هوایی که آوردین هیچ کدومش شامل حال منو همسرم نیس. خوب زندگیمون الآنم خوبه . در واقع خودمون هنوز بچه ایم پا به پای هم همش دوست داریم کارهای هیجانی کنیم . حس جفتمون اینه که بچه همه این چیزا رو ازمون میگیره . و اصلا کمبودش احساس نمیشه

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
این دلایل هوایی که آوردین هیچ کدومش شامل حال منو همسرم نیس. خوب زندگیمون الآنم خوبه . در واقع خودمون ...

هوایی؟ 

اینا دلایل من نیست ، از خودمم در نیاوردم عزیزم، دلایلیه که متخصصین ارایه میدن، 

هیچ لزومی به توهین نیست عزیزم، البته خودتون اشاره کردین ، وقتی بچه این که اصلا اشتباه است بچه دار شدن و حتی ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=74889236]هوایی؟  اینا دلایل من نیست ، از خودمم در نیاوردم عزیزم، دلایلیه که متخصصین ارایه میدن،  ...[/QUOT

چرا با خودت جر داری؟ اشتباه تایپی بوده . بعدشم سعی کن هر دلیلی که میاری ثابت شده و قطعی باشه ‌‌ . نه اینکه چند تا جمله از چند جا حفظ کردی بیای بمن تحمیل کنی حالا چون بزرگان گفتن من باید این مشخصات داشته باشم؟؟ که فعلا هم نظر بزرگان راجب ب من صدق نمیکنن. و اینکه شما که مثلا مطالعه داری کسی که کودک درونش هنوز فعاله نمیتونه زندگی موفق داشته باشه؟؟ فعلا که خدا رو شکر ما مشکلی نداریم . 

به هیچ کس حسودی نکن . وقتی نمیدونی که خدا شاید در برابر چیزی که بهش داده یه چیزی رو هم ازش گرفته .   
[QUOTE=74889236]هوایی؟  اینا دلایل من نیست ، از خودمم در نیاوردم عزیزم، دلایلیه که متخصصین ارای ...

و اینکه بچه دار شدن یه نظر شخصیه و به کسی مربوط نیس . و خیلی خوبه که اینو یاد بگیریم که فقط سرمون تو زندگی خودمون باشه . حالا تو نشستی طومار واسه من نوشتی که بخاطر این دلایل فلسفی تو مشکل داری که همش چرت بود و شامل حال من نمیشد واینم بدون که نظر متخصصین صد در صد نیس. پس سرت تو زندگی خودت باشه. سعی کن توی زندگی خودت باشی.  

2728
[QUOTE=74889236]هوایی؟  اینا دلایل من نیست ، از خودمم در نیاوردم عزیزم، دلایلیه که متخصصین ارای ...

جر؟؟

بحث ما به جایی نمیرسه، شما هم دنبال دلیل و‌منطق نیستی وگرنه از اول میگفتی منبع بده.

از لحن حرف زدن ها معلومه چی به چیه، 

و اینکه بچه دار شدن یه نظر شخصیه و به کسی مربوط نیس . و خیلی خوبه که اینو یاد بگیریم که فقط سرمون تو ...

عزیز من یه خانومی سوال پرسیدن اینجا هر کسی میپرسه منتظر جوابه، اینجا هم قراره بحث شه، مگه منبر بازیه که هر کسی رفت روی منبر یه چیز بگه، قراره بحث‌شه چیزی از توش در بیاد، شما اگه نظری میدی که دوست نداری کسی راجبش بحث کنه و نظر بده نیا ننویس چیزی که بعد فکر کنی بقیه دارن دخالت میکنن تو زندگیت، 

جر؟؟ بحث ما به جایی نمیرسه، شما هم دنبال دلیل و‌منطق نیستی وگرنه از اول میگفتی منبع بده. از لحن حر ...

واله من زندگیمو نمی‌دم به دست کتاب و روانشناس و منبع .  هر جوری که دلم بخواد  میرم جلو و خدا تنها راهنمای منه. شما تو کتابت غرق شو استاد . درست میگی ما حرف همو نمی‌فهمیم . چونکه شما تو واقعیت سیر نمیکنی همش دنبال این که ببینی متخصصین چی میگن.  خوش باشی

2738
متخصصین با علم جلو میرن و علم خود واقعیته عزیزم، 

اینو میگم بحثو تموم میکنم . اینم بدون همین متخصصین که نظر میدم اکثرشون تو زندگیشون مشکل دار هستن . اینی که میگم بهش رسیدم. پس آدم نمیتونه زندگیشو ب این چیزا بسپاره. چندین ساله که زندگیمو به سمت عرفان سوق دادم و این چیزا رو متوجه شدم. اینا رو حس کردم . از جایی فقط نخوندم بیام بگم. 

اینو میگم بحثو تموم میکنم . اینم بدون همین متخصصین که نظر میدم اکثرشون تو زندگیشون مشکل دار هستن . ا ...

متاسفانه حس و احساس ما واقعیت بیرونی نیست. در ضمن متخصصین میتونن بدترین زندکی ها رو داشته باشن، ربطی نداره، مهم علم و اگاهیه که دارن، مثلا یه پزشک اگه سیگار بکشه شما علمش رو زیر سوال میبری میگی بی سواده؟ نه. ما داریم راجب اگاهی افراد حرف میزنیم که از هیچ راهی جز علم بدست نمیاد

متاسفانه حس و احساس ما واقعیت بیرونی نیست. در ضمن متخصصین میتونن بدترین زندکی ها رو داشته ...

خوب اون علم شما گفته کسی که کودک درونش فعاله و دوست داره کارهای هیجانی کنه در ازدواجش ناموفق هست.  اگر ب زندگی منه که ما مشکلی نداریم و نه مث زن و شوهر بلکه مث دو تا دوست پایه هر کاری هسیم. یا اینکه اومدی دلیل آوردی که بخاطر دلایل کودک ازاری و غیره  علاقه ب بچه نداری که اینم اصلا تو زندگیم اتفاق نیوفتاده . جز اینکه بخوام بخودمون این چیزا رو تلقین کنم

عزیزم مشکلی برات نداشته؟از نظر اخلاقی بچتون چطوره از نبود شما اذیت نمیشه؟ 

نه بچه هام عادت کردن به مادرو پدرهمسرم

بیشتر نگران مسئله تغدیه ایی بودم که بنده خدا مادر همسرم کم نذاشته براشون

من اصلا هیچ جا راجب ازدواج شما حرفی نزدم

خودتون گفتین وقتی میگی بچه هسی دیگه واضح و مشخصه که نمیتونی بچه داری کنی چه برسه به ازدواج موفق  .  حرف های خودتو یادت میره

خودتون گفتین وقتی میگی بچه هسی دیگه واضح و مشخصه که نمیتونی بچه داری کنی چه برسه به ازدواج موفق &nbs ...

من نگفتم شما بچه ای، خودتون گفتین من(ما) بچه ایم .گفتم در اون صورت  ازدواج و بچه دار شدن واسه کسی که از نظر سنی و یا عقلی بچه هست درست نیست. دیگه این نظر من رو‌نمیخواد، از هرکسی دوست داری بپرس. دیگه شما خودتون رو بهتر میشناسین دیگه که نظر دادین راجب خودتون، منم همونو مبنا گرفتم

2706