2733
2734
عنوان

مامانای شاغل یک لحظه بیاین

498 بازدید | 55 پست

مامانای شاغل تا ساعت چند سرکارین و بچتون رو پیش کی میزارین وقتی نیستین؟ من قراره جایی برم سرکار گفتن باید تعهد بدم که چهار سال کار کنم کارش خوبه و تا ساعت ۴ بعد از ظهر هست اما برای بچه دار شدن میترسم که سخت بشه و نتونم البته مامانم میگه نگهش میدارم حالا به نظرتون چکار کنم ؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
مامان به این خوبی داری که نزدیکته کمک میکنه دیگه چی میخوای کی بهتر از مامانت میتونه نگهش داره؟

ممنونم عزیزم . آخه میگم مامانمم خسته میشه با مریض بشه چکار کنم

پرستار بچه بگیر عزیزم

نه از این پرستار بیخودا از اینا که مثلا فوق پرورش کودک دارن اینا

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
ممنونم عزیزم . آخه میگم مامانمم خسته میشه با مریض بشه چکار کنم

خدا بزرگه، یکم بزرگ‌تر بشه میذاریش مهد بعد هم مدیره مدرسه... نگران نباش 

انشالله مامانت سلامت باشه همیشه

دستمو ول نکن🤲🏻
من هم مثل شمام هنوز مامان نشدم ولی قصدشو دارم  

اگه بدونی من چه قدر تحقیق کردم راجبش

ببین کلا بهتره فرزند دختر حداقل تا ۱۸ماهگی و پسر تا ۲۲ ماهگی باید پیش مادر باشن تمام وقت، از دو سال هم شدیدا توصیه میشه بذارین مهد حتی اگه مادر خونه باشه،

مشکل اینه که فرزند تک هم خیلی اسیب میبینه و متخصص ها پیشنهاد نمیکنن، واسه همین میخوام دو تا بیارم،

گاهی فکر میکنم این همه درس خودنم و شروع کردم به کار یه وقفه ی ۴ ساله این وسط خیلی بهم ضربه میزنه

اما در نهایتش به این نتیجه رسیدم اسیب رسیدن به بچه ضررش خیلی بیشتره

متاسفانه واقعیت و علم با دنیای امروز زنان در تضاده

2706