2703
2553
عنوان

خانما چطوری مزاجم خوب بشه ؟😢

360 بازدید | 33 پست

به نظرتون معده باید چندبار در روز کار کنه تا دستگاه گوارش عملکرد خوبی داشته باشه ؟!؟ من هنوز حامله نیستم یبوست شدید دارم مادرای باردار چطوری این مشکل رو حل میکنن ؟!کمک کنید

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حلوا با ادویه گرم درست کن بخور

نون جو

زیتون پرورده یا روغن

شیر بخور

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق

الوورا ملین خیلی خوبیه اگر ساده نمیتونین بخورین شربتش کنین

و البته طبعش گرمه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714

اب کم میخوری؟کاهو و سبزی چی؟موز و اناناس و به یبوست میاره.من یوبوست کم دارم تو بارداری صبح ها الو خیس شده از شب قبل میخوردم.کاهو خیلی زیاد میخوردم بعضی وقت ها میان وعده کاهو میخوردم.شیر و مایعات

تغذیه ات چطوره؟ سرخ کردنی زیاد باعث یبوست میشه 

غذای نونی رو بیشتر دوست دارم ولی برنج هم مصرف میکنم غذای ابکی اصلا 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
اب کم میخوری؟کاهو و سبزی چی؟موز و اناناس و به یبوست میاره.من یوبوست کم دارم تو بارداری صبح ها الو خی ...

آب کم میخورم چون تا تشنه نشم سمتش نمیرم بخوام زیاد بخورم از طعم آب بدم میاد و میخوام بالا بیارم ..کاهو و سبزی و شیر هم تو یه هفته خوردم ولی انگار نه انگار میترسم روده هام تنبل شده باشن 

همون پس، ابکی رو یه مدت بیشتر کن بین تاثیر داره یانه

آبکی غذای زیادی نمیشناسم که خوووشمزه باشه تنها آبگوشت و اشکنه دوست دارم ..شاغل هم هستم سخته برام فقط یه وعده شام خونه ام 

2706