2737
2734

سلام میخاستم ببینم اگه بخوام از شهرستان برم چکار کنمم قبلش باید نوبت بگیرم یا تلفنی نوبت میده کسی شمارش داره

تو را  من چشم در راه دارم

منظورت کلینیک ابن سیناست که خیابون یخچاله یا بیمارستان ابن سینا یکی از اشناهامون برای مشاوره ژنتیک رفته بودن بهشون گفته بود باید از یه هفته قبل تماس بگیرین برای آزمایششو نمیدونم اونا کلینیک رفته بودن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منظورت کلینیک ابن سیناست که خیابون یخچاله یا بیمارستان ابن سینا یکی از اشناهامون برای مشاوره ژنتیک ر ...

بله اونجا اگه بخوان بیام باید تماس بگیرم قبلش

2731
منظورت کلینیک ابن سیناست که خیابون یخچاله یا بیمارستان ابن سینا یکی از اشناهامون برای مشاوره ژنتیک ر ...

مرکز ناباوری ابن سینا من خودم دقیق نمیدونم

2738

شما منظورت مرکز ناباروری ابن سیناست اگه برای درمان ناباروری میخوای بری که خیابون یخچال هست تو شریعتی و تلفنی نوبت میدن و برای گشایش پرونده باید حضوری بری و یه سری آزمایش و اینا برای خودت و شوهرت مینویسن و بعدش باهاتون مشاوره هم میکنن. البته بپرسی تلفنی برات توضیح میدن

2706