2733
2734

بیهوشی نداره بی حسیه،دوساعت بعدم خودت میتونی برگردی خونه

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لابیاپلاستی فقط قرینه میکنن یا تنگ هم میکنن؟

یه پک داره باگزینه های مختلف،لابیاپلاستی،تزریق ژل،سفیدکردن بالیزر،تنگ کردن هرکدومش جداست هرکدوموبخوای انجام میده

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊
2728
دوستان لابیاپلاستی فقط قرینه میکنن یا تنگ هم میکنن؟

عزیزم لابیاپلاستی فقط مربوط میشه به ظاهر ناحیه تناسلی و لابیاها اگر نامتقارن یا بزرگ باشه می تونی با این عمل درست کنی و تنگ کردن هم مربوط به قسمت داخلی واژن میشه . من خودم بعد از زایمانم واژنم خیلی بد شده بود گشاد بودش و از این بابت خیلی اذیت می شدم و دوست نداشتم با همسرم رابطه داشته باشم اعتماد به نفسم را از دست داده بودم برای همین هم با کلی پرس و جو رفتم پیش دکتر الهه ثناگو و با لیزر انجام دادن الان خیلی خوب شدم و راضیم واقعا خدا خیرش بده دکتر خیلی خوب و با تجریه ایه

2738
عزیزم لابیاپلاستی فقط مربوط میشه به ظاهر ناحیه تناسلی و لابیاها اگر نامتقارن یا بزرگ باشه می تونی با ...

منم تعریف دکتر الهه ثناگو رو زیاد شنیدم واقعا کارش خیلی خوبه خواهرم خودم پیش ایشون لابیاپلاستی انجام داده و خداروشکر خیلی خوب شده و اصلا مشکلی نداره 

منم پیش دکتر ندا سالاریه رفتم کارشون فوق العاده بود الانم خیلی راضی هستم از نتیجه کار پیشنهاد من به دوستانی که میخواهند عمل لابیا انجام بدن اینکه حتما پیش دکتر سالاریه برن ضرر نمیکنن مطب داخل گاندی جنوبی ۸۸۶۵۶۱۵۸

اره عزیزم بعضی وقتا با بیهوشی هم انجام میدن اما اگر خود بخوای و دکترت هم صلاح ببینه از بی حس یموضعی هم استفاده می کنند. من که با بیهوشی عمل کردم الا متوجه نشدم و بعدشم یه درد ریزی داشتم وو تماااام خا خیرش بده دکتر زارع پور رو عااالی بود عملم.

من لابیاپلاستی انجام دادم. رفتم پیش ی دکتر که خیلی ها ازش تعریف میکردن و انجام دادم خیلی درد نداشت بعدشم الانم از ظاهرش واقعا راضی هستم. دکتر ی من پیشش رفتم دکتر مریم حاتمی بود چون کارش خیلی خوب بودمعرفیش میکنم اگر کسی خواست بره. ادرس سایتشونم دارم میتونید برید سر بزنید.

https://drmaryamhatami.com
09123050624

من خودم می خوام پیش دکتر شهناز شایان فر برم، تعریفشو زیاد شنیدم، تازه خوبیشم اینه که اگه راهتم دوره جلسه اول رو مشاوره آنلاین بگیر بعد اگر قرار بر معاینه شد بعد دیگه با خیال راحت برو مطب دکتر واقعا اینجوری خیلی کار آدم راحت تر شده 

لابیاپلاستی با بیهوشی انجام میشه اصلا هم درد و ناراحتی نداره 

من خودم یکی از اون افرادی بودم که خیلی میترسیدم 

بعداز عمل دیدم نه اصلا اونجوری که فکر میکردم نیست و خیلی راحت تره

دکتر من خانم دکتر حبیبه احمدی بود و من همیشه مدیونشونم

2706