2726

اجی ها من امروز ۸ روز میشه من امپوله اچ سی جی زدم هنوز موعودم نشده ولی حالم ی جوریه اشتهام کم شده احساسه خستگی میکنم الانم رفتم دسشویی دیدم تشرحاته سفیده پنیری دارم بنظرتون گرفته😉😅😅

اين نفس هاي عميقي ك ميكشيم   همون حرفاييه ك نميزنيم!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ترشحات سفید که قارچه 

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
2728

عزیزم قارچ داری.منم توهمین وضعیتم دارومصرف میکنم.انشالله ک بزودی بارداربشی

توکه رفتی من دق کردم،دوسه شبم هق هق کردم،اینقده ازعشق خوندم،که همروعاشق کردم،چرامنو ول کردی،چرادل دل کردی،چراغمواحساسو،یهویی باطل کردی..مهدی احمدوند..

اره عفونت قارچیه پنیری خارش وسوزش هم داری؟

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟

Hcg برای آزاد شدن تخمکه. ولی نمی دونم چرا دکتر من با اینکه دید توو سونو تخمک من خودش آزاد شده باز 2 تا داد. چرررا دکترم تجویز کرد؟ یعنی تاثیر داره بعد از آزاد شدن تخمک؟ ؟؟؟؟

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
2706