2737
2734
عنوان

عکس رنگی رحم

263 بازدید | 29 پست

سلام خانما یکی از دوستانم چندین بار سقط مکرر داشته و رفته دکتر برای بارداری مجدد براش عکس رنگی و سونو و آزمایش نوشتن کسی میدونه عکس رنگی برای چی هست چه جوریه آیا درد داره؟؟ چی رو نشون میده؟

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای اینکه شکل کامل رحم رو نشون بده

بعضی ها میگن خیللللی درد داره

بعضی ها هم میگن مثل پریودی شدید هست

من خودم از ترسم با بیهوشی انجام دادم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
سلام.برا اینکه ببینن رحم‌ و لوله ها چسبندگی داره یا نه.گاهی در طول عکس برداری چسبندگی باز میشه من رف ...

یعنی بخاطر سقط میخوان ببینن چسبندگی پیدا کرده یا نه؟

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍
2738
برای اینکه شکل کامل رحم رو نشون بده بعضی ها میگن خیللللی درد داره بعضی ها هم میگن مثل پریودی شدید ...

چه جوریه حالت عمل داره یا اینکه مثل سونوگرافیه؟

برای اینکه شکل کامل رحم رو نشون بده بعضی ها میگن خیللللی درد داره بعضی ها هم میگن مثل پریودی شدید ...

واي خوشبحالت كاشكي منم عقل شما داشتم با بيهوشي انجام ميدادم

با بيهوشي چقدر طول كشيد؟

خدایِ مهربـــون شكرت🙏🏻

والا من که اصلا نفهمیدم قبلش همه اینقد ترسوندنم که شب قبل عکس از ترس واسترس تب ولرز شدید گرفتم وقتی رفتم خیلی راحت بود مثل معاینه یه میله بلند میزنن تو وازن بررسی میکنن برامن که ده دقیقه هم طول نکشید

چه جوریه حالت عمل داره یا اینکه مثل سونوگرافیه؟

ببین میخوابی رو یه تخت، مثل رادویولوژی میمونه

یه دستگاه هم بالا سر هست که وقتی مایع حاجب رو میفرستن تو رحم عکس بگیره. حدود ۱۰ دقیقا یا ۲۰ دقیقه طول میکشه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
والا من که اصلا نفهمیدم قبلش همه اینقد ترسوندنم که شب قبل عکس از ترس واسترس تب ولرز شدید گرفتم وقتی ...

وای چه خوب.میله بلند که نیس در واقع با اون مایع حاجب رو با فشار وارد لوله ها و رحم میکنن.من جیغ میزدم.درد داشتم

2706