عنوان

آرزوي مرگ

709 بازدید | 27 پست

دوس دارم زودتر زندگيم تموم شه

از همه كس و همه چيز بريدم

فقط آرزوي مرگ ميكنم چون به هيچكدوم از خواسته هام نميرسم

آدما خيلي بد شدن... حس ميكنم من واسه اين دنيا ساخته نشدم

خيلي روحيه ي ضعيفي دارم

با كوچكترين حرفي بهم ميريزم

همه ام فهميدن ضعيفم اذيتم ميكنن

كاش جرأت خودكشي داشتم...

دارید صورت مسئله رو پاک میکنید

ب جای اینکه  خودتونو قوی کنید ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی میگی دختر؟ ینی چون گریه میکنی و به هم میریزی نباید زندگی کنی؟؟؟ ادمای احمق باید خودشونو بکشن که بویی از انسانیت نبردن و میبینن خوبی بد باهات تا میکنن به درک که اونا در موردت چی فکر میکنن. خوب باش تا نگن خوبی مرد رفت . کم کم ابدیده میشی عشقم . دیگه حرف مرگم نزن

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

هیچ چیز ازرش نداره که تو بخوای به خاطرش آرزوی مرگ کنی وقتی فقط یک بار حق زندگی داری پس زندگی کن مرگ هم مطمئن باش به وقتش سراغ همه میره پس از فرصتی که داری استفاده کن عزیزم

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

عزیزم هممون دردمون یکیه.همه خوشبخت مطلق نیستن.

هرکسی خودداند و خدای خودش/که چه دردیست در کجای دلش

همه مشکل دارن.روحیتو نباز عزیزم.دردای منم اندازه موها سرمه.چاره ای جز صبر بر حکمت خدا ندارم

خدایا شکرت...واسه همه مهربونیات❤❤🌹

بچه ها من يه استاد راهنما دارم كه خيلي منو اذيت ميكنه

اون باعث افسردگي من شد

از طرفي ام با يه پسري ٣ ساله دوستم ولي مطمئنم كه بهش نميرسم

اما خب نميتونم ازش جدا شم

باورتون ميشه امروز نزديك بود تصادف كنم ولي نكردم

با خودم گفتم كاش تصادف كرده بودم همه اين استرسا تموم ميشد...

من تا قبلا به مشکلاتم یک جور عجیب نگاه میکردم ناشکری میکردم از زندگی ام لذت نمی بردم قدر لحظه ها و ادم های اطرافم نمی دونستم حالا ۲۰ روز پدرم از دست دادم حالا فقط افسوس میخورم که چرا تا برگترین حامی زندگی ام بود زندگی نکردم دنیا ۲۰ روز برام تموم شده ولی مجبورم زندگی کنم ادامه بدم و از خدا بخوام که بدتر از این سرم نیاد

لطفا برای شفای تمام مریض ها یک حمد بخونید
چی میگی دختر؟ ینی چون گریه میکنی و به هم میریزی نباید زندگی کنی؟؟؟ ادمای احمق باید خودشونو بکشن که ب ...

سلام سوگل جونی خوبی؟؟ من چند روز پیش با همسرم بحثم شد وقتی رفت خیلی گریه کردم بعدم از لج قرص زولپیدم ۱۰خوردم خوابیدم از چهار بعدظهر ینی قبل خواب دنیارو سرم میچرخید خیلی حالم بد شد خوابم برد یهو دیدم یازده شبه بعد بالااوردم و تا یکی دوروز دلدرد داشتم... میخام بگم بخاطر کسی حتی بخاطر غمامون نباید به خودمون لطمه بزنیم چون هیچکس جز من ضرر نکرد

تنها امید زندگیمی🧸

منم خسته شدم از زندگی کلی مشکل دارم از چاقی بگیر تا شوهر و خانواده ولی چاقی و همه چیز قابل جبرانه  ولی نباید احساس مرگ کنم باید روحی قوی کنم کسی اینجا مشکل چاقی نداره که بیاد باهم کم کنیم?

2706