2737
2734
عنوان

خانومای بچه دار لطفا کمکم کنید

166 بازدید | 41 پست

سلام

پسرم هشت و ماه نیمشه.هنوز دندون درنیاورده.

سه روزه دفعات مدفوعش زیاد شده تقریبا۷،۸بار ولی حجمش کمه و قوامش نرمه.ینی اسهال نیس.باسنش خیییییلیییی بدسوخته.تو مدفوعش یکم موکوس و چند قطره خون روشن دیدم.بردمش دکتر آزمایش مدفوع نوشت تو مدفوعش خون اینا نبود.برا سوختیگشم پماد داده هر چ میزنم بدتر میشه.البته از دیشب تا صب باهمسرم سشوار میگیریم یکم بهتر شده.دکتر گفت نرماله مشکلی نیس.

کسی بوده بچش اینطور باشه؟

هر دوساعت یبار پی پی میکنه.ینی نرماله واقعا؟ممکنه از چ باشه؟

چکار کنم دارم از نگرانی میمیرم

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کالاندولا بزن بهترینه

کالاندولا اثر نمیکنه اصلا

وزن اولیه۱۰۶،وزن فعلی۵۵.خدا ای همیشه با من❤در لبان ژکوند،در چهره مسیح بر صلیب،در چشمان چاپلین،لبخندیست...دردهای بزرگ را نمیتوان گریست❤
2738

همش طبیعیه!

سوختگی پاش نذار قارچی بشه هوا بخوره بهتره. کالاندولا و زینک اکسید بزن. اگه افاقه نکرد بتامتازون و کلوتریمازول قاطی کن بزن.

دختر من 11 ماهگیش دندون درآورد.

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
بچه من فقط تا دوماهگی هر دو سه ساعت یبار پی پی میکرد دیگه شد روز یک یا دو بار

دکتر گفت عادیه هردو سه ساعت یبار؟

جواب ازمایشش چی شد؟دندونش تاول زده؟اویشن دم کن با نبات دو سه قاشق بهش بده.عالیه

ن تاول نزده عزیزم.آزمایشش نرمال بود فقط یکم غذای هضم نشده بود ک دکتر گفت عادیه

2706