2733
2734

بخش اول   نویسنده خودم   

ما کم نداشتیم زنان بزرگ و نامدار از شاعر و نویسنده تا دکتر و متخصص و مهندس و فیزیکدان و ریاضی دان .... شما دخترتونو جوری تربیت کنین که بقیه بهش غبطه بخورن  تو این دوره دختر با پسر برابره جدی میگم چون هردو تحصیلات دارن . شاغل میشن تو دنیا که زن رییس جمهور و ملکه هست تو ایران زن وزیر هم داریم. اون دوران گذشت که پسر میاوردن تا برای چوپانی و کشاورزی بدردشون بخوره الان قضیه فرق کرده و از دوران جاهلیت عبور کردیم .

خواهش میکنم خانم ها پسر رو دوست داشته باشن برای دل خودشون نه برای افتخار کردن به خودشون با این مسعله بجنگید . اما واقعا بین خانواده ها و دوستانتون نشر بدید این برابری رو سریع سر تعظیم فرود نیارید در برابر تیکه ها و تمسخر ها باستید جلوی این جهالت .

بخش دوم 

میدونم همه با این مساعل درگیر هستید اینکه خاله ام گفت پسر بیار دختر عمم گفت آخی پسر نداری؟ عمم فلان حرف رو زد!

اما یک لحظه غصه نخورید یک لحظه لبخند بزنید چرا؟ چرا به جای ایستادگی در مقابل حرف زور در مقابل نابرابری سر فرود میاریم و میگیم خدا نخواست! نشد!

چرا از اون آدم هایی که اذیتتون میکنن نمیپرسید پسر چه برتری نسبت به دختر داره؟ مطمعن باشید نمیتونه دلیل قانع کننده ای بیاره! خودم دیروز تو یه جمعی بودم که عمم گفت عهه باریک الله چهار تا پسر داره من بهشون گفت چرا باریک الله؟ پسر چه برتری به دختر داره؟ با خنده گفتم نه با دعوا دلایلمو گفتم و سکوت ایشون رو شنیدم میدونم شاید رو عقیده قدیمی اش باشه اما دیگه جلوی من جرعت حرف زدن از برتری پسر ها رو نداره . همین که میدونه جامعه دیدش برابر شده خودش خجالت میکشه. لطفا این افراد رو خجالت زده کنید حتی اگر عمه یا مادرتون باشن ! نزارید فکر کنن تفکرشون صحیحه حرفاشونو تایید نکنید.

بخش سوم 

هفته پیش یکی تاپیک زد اگر پسر نیارم مادر شوهرم منو میکشه!!!!!!!! و رفته بود بهترین متخصص رژیم رو پیدا کرده بود و از استرس داشت میمرد!

خب ایستادگی و گارد گرفتن در مقابل حرف مادرشوهر مرگبارتره یا اینکه چند ماه با استرس اقدام کنی بعد باردار بشی سلام وصلوات که خدایا پسر باشه دنبال علایم بگردی و...!

به خدا که ما زن ها در حق همدیگه ظلم میکنیم !

من برای دل خودم شاید پسر دوست داشته باشم اما شما نزارید به خاطر دیگران پسر بیارید و پس فردا که دیدید چندین دختر همگام با پسر شما پیشرفت میکنن و مهندس و دکتر و وزیر میشن با خودتون بگید ای بابا دخترم همین کار پسر رو میکنه پس چرا اینقدر واسه آوردنش استرس کشیدیم؟؟؟!!!

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

و در اخر اینو بدونید اگر شما با هزار مشقت و رنج رژیم پسر زایی گرفتید و پسر آوردید تا دهان اطرافیانتون رو ببندید و در آرامش باشید از نیش و کنایه ها< سخت در اشتباه هستید هرکس طبق حرف اطرافیان عمل کنه هیچوقت به ارامش نمیرسه چون مطمعن باشید حرف مردم تمومی نداره کسی که بخواد اذیت کنه مطمعننا یه دلیل بعدی برای ازار دادن پیدا میکنه ! مثلا چرا پسر تو قدش از پسر فلانی کوتاهتره؟ چرا پسرت زشته؟ چرا پسرت درسش ضعیفه؟ چرا پسرت کار نداره؟ چرا سربازی نرفته؟ چرا عروست فلانه؟؟؟؟؟ بهتر نیست از همون اول جلوی چراها گرفته بشه؟

چندین تاپیک دیدیم که در سایت زده شده که بهمون تیکه می اندازن برای بارداری دختر و ما جوابی نداشتیم و اشک ریختیم

چرا جوابی نداری عزیزم؟  اول سرتو بالا بگیر  

اگر طرفت اهل خدا و پیغمبر باشه بهشون بگو نسل پیامبر از دخترشون ادامه پیدا کرد حضرت فاطمه فرزندانشون ( امام حسین امام حسن و حضرت زینب ) در ثانی اگر دختری افتخار آفرینی کنه میگن دختر آقای فلانی این افتخار رو کسب کرده پس شما دنبال نام نیک باشید نسل و قوم مال دوران قاجار و قارقارک میرزاست.نکته دوم اگر تیکه انداختند آخی پسر نداری انگار بچه نداری شما هم در جوابش داستانی رو تعریف کن

وقتی امام خمینی از تبعید بر میگرده بعد از چند سال دوری از خانواده وقتی عروسشون میاد پیششون امام خمینی ازشون میپرسه بچه هم دارید؟ عروسشون میگن سه تا پسر دارم امام خمینی به شوخی و خنده میگن پس هنوز بچه ندارید.

حالا به پسر دارا بر نخوره اینا جوابیه مادرشوهر فولاد زره و جاری جاهل و خواهرشور و اقوام عقب افتادست نه همه شما روشن فکران گرامی 

به امید برابری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم بگم که میگن پسر ادامه دهنده نسلِ بشره به همین خاطره که بعضیا پسر دوستن

اولا چه بی سواد و عصر حجری ای این حرف رو در عصر تکنولوژی تایید میکنه؟ اصلا خودتون خندتون نمیگیره؟ 

یکم فکر کنید میبینید اگر مِنی مبارک مرد بریزه داخل دستمال کاغذی آیا بچه به وجود میاد ؟ اگر بریزه هر قبرستون دیگه ای بچه بوجود میاد؟؟نه بگو بوجود میاد؟ پس میبینید که زن و مرد مکمل همدیگن و تا اون یکی نباشه دیگری نمیتونه تولید مثل کنه به جز حضرت مریم که بدون شوهر حامله شد و ایشون یه زن بودند     ولی هیچ مردی تا به حال نتونسته حامله بشه . پس نگذارید این چیزارو تو ذهنتون فرو کنن تا از حقتون بگذرید. 

2731