2733
2739
عنوان

الهی هیچ زن گرم مزاج وبااحساسی گرفتار کوه یخ نشه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 166868 بازدید | 2213 پست
آره شایدم دیکتاتور نباشه اما خودخواهه   وگرنه به نیازای من بیشتر توجه میکرد

به این آی دی پی ام  بده 

برات لینک گروهو بفرسته 

فقط خانم هایی که شوهرهای سردی دارند..... 

یه قانون تو اکیپ دختراهست که میگه:همیشه حق با اونیه که پریوده   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شوهرم تقریبا سرده وقتی میگم تقریبا یعنی نمیدونم مشکل از اونه یامن روم به دیوار من هرشب یا حداقل یه شب درمیون تمایل دارم و شوهرم به ده روز یه بار نهایت هفته ای یه بار قانعه این خیلی عذابم میده انگار یه چیز کم دارم سردرگمم دوتا هم بچه دارم محبت کردنم بلد نیست خیلی تو عذابم دوستان کمک لطفا

خدااااااااجووووووون آرامش please

سلام واااااای من همشو خوندم

مجردم خیلیییئ تجربه ی خوبی بود

ازدواج خیلی ریسکه

ما خودمونو نمیشناسیم  چطوریم کامل ..چطوری بفهمیم خودمون چطوریم🙈؟

وای به اینکه بخوایم یکی دیگه رو بفهمیم چطوره

برام صلوات بفرستی خدا هواتو داره
کاش منم سرد میشدم ازدست خودمم خسته م اینکه وقتی میاد با چه ذوقی میپرم بغلش میگه برو کنار نچسب به من ...

سلام روزتون بخیر، من آقا هستم، خانم منم دقیقا اخلاق شوهر شما رو داره، سلام و صبح بخیر رو جواب نمیده، ازش تعریف میکنی میگه الکی حرف نزن حوصله ندارم، خلاصه از محبت حالش بهم میخوره، از احترام ناراحت میشه، خلاصه کنم براتون منم یه روز تصميم رو براین گذاشتم که ازین به بعد یجوری زندگی میکنم که انگار که نه انگار این وجود داره، آشپزی، و تمام کارای خودمو خودم انجام میدادم، رابطه رو واسه 4 ماه تعطیل کردم، هیچ حرفی باهاش نمیزدم مگر اینکه مجبور باشم، احترام خاصی که به خونوادش میزاشتم تعطیل، تفریح، رفت و آمد با جفت خونواده ها تعطیل، کمک خاستن ازش در تمام شرایط تعطیل، اینم پابه پام اومد، اصلا انگار که نه انگار من وجود دارم، من تو ذهن خودم زمان 6 ماهه گذاشته بودم که اگه شرایط همین طور موند یه شبم ادامه ندم و تصمیم منحوس طلاق رو میگیرم،،،، تا اینکه یه شب غذای مورد علاقه من، لباس مورد علاقم، همه چیز باب سلیقه من انجام داده بود، گفتش بیا حرف بزنیم گفتم باشه، گفتش تو نیاز جنسی نداری؟ گفتم دارم، گفت پس چرا کاری نمیکنی؟ گفتم گرفتارم، گفت گشنت نمیشه؟ گفتم چرا، گفت پس چرا غذای منو نمیخوری،،،، خلاصه همه سوالاشو پرسید ومن جواب دادم،،، گفتش خیلی خیلی غیر قابل تحمل شدی،،، گفتم من دقیقا عین خودت شدم،، قبول کرد و گفت واقعا عین خودم شدی،،، در مورد رفتارش و دلیل رفتارش پرسیدم گفتش یه دلیل بیشتر نداره اگه بهت احترام بذارم، باهات خوب باشم ((((پررو میشی)))،،، و کلی معذرت‌خواهی و گریه که غلط کردم و الگوم مامانم بوده اشتباه کردم و فرصت جبران بده،،، من همون شب بخشیدم و شب کنار هم خوابیدیم ولی هیچی مثل سابق نبود نه بوی موهاش، نه بوی تنش، نه جذابیت بدنش،، خودمم خیلی جا خوردم انگار یکی دیگه پیشم بود، هیچ جذابیتی برام نداشت، حتی من واقعا گرم مزاج موقع رابطه چندبار میخاستم بالا بیارم،،، خلاصه هیچی واسه من دیگه مثله سابق نیست،، یخ شدم کاملا غیر عمدی،،،،،،، حالا سوالم اینه شما زندگیتون درست شد؟ اگه شده چطور درستش کردین؟ 

2738