2726
عنوان

چرا همه از زایمان طبیعی میترسن !؟؟؟ 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2156 بازدید | 187 پست
اره دقیقا فقط میگن یجورایی درصد ابتلا ب اوتیسم بالا میبره  ک بازم بنظر من این حدسیاته ولی ن ...

میدونی بچه های اوتیسم طیف های مختلف دارن از شدید تا خفیف بعضی ها همراه اوتیم مشکلات مغزی دیگه ای هم دارن .اوتیسم خودش یک اختلاله نه بیماری نه چیز دیگه طرف در ارتباط با دیگران و اجتماع و خیلی چیزای دیگه دچار مشکل میشن همین که نمیتونن ارتباط برقرار کنن خیلی چیز ها رو نمیتونن فرابگیرن.به نظرم ربطی نداره چون حد اقل نباید بچه ای که طبیعی به دنیا بیاد پس این مشکل رو داشته باشه یا همه سزارین ها اوتیسم بشن الببته نظرمنه فقط نظر شما هم محترم

اینکه دیگه خیلی دروغه کروموزومی مشکلی ندارن حانوم لادن طباطبایی بازیگر نقش پلیس تو فیلم خواب وبیدار ...

يه فيلمي 15روز پيش شبكه 3 داد دكتر تو فيلم به مادر اين حرفو زد كه كروموزوم بچه كمه و به همن خاطر اوتيسمي شده

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی بچه های اوتیسم طیف های مختلف دارن از شدید تا خفیف بعضی ها همراه اوتیم مشکلات مغزی دیگه ای هم ...

عزیزم  فقط نظر من نیست خود همین سایتمون راجبش مقاله نوشته بخون من میگم شاید تاثییر داشته باشه ولی من خود مقاله نی نی سایتو و نت رو خوندم

2728
ترسی نداره  اینم یه جور جراحیه !!

من اصلا از دردش نميترسم

ولي ازينكه اون قسمت بدنم پاره شه و بخيه بخوره بدم مياد

نميدونم چرا انقد بدم مياد

اخه جاي بخيه شكم اصلا نميمونه و نهايتا با ليزر حل ميشه

ولي اون قسمت پاره شه اصلا مثل قبل نميشه