2733
2734

واقعا چرا !؟؟؟

بالاخره اینم یه پدیده طبیعیه دیگه !! چند وقت پیش تو تل‌گرام دیدم نوشته بود ایران سومین کشور از لحاظ تعداد زایمان های اختیاریه

یه مادر بزرگی داشتم بنده خدا دو سال پیش مرد !! میگفت دخترای الان نازک نارنجی شدن زمان ما زن وقتی دردش میگرفت مینداختنش تو یه اتاق بعد یه ساعت خودش زایمان میکرد !!!!

داشتم تایپیک های قدیمی رو میخوندم اکثریت با چنان وحشتی صحبت میکردن در موردش که آدم کلا متنفر میشه از بارداری و زایمان !!

علت اینهمه ترس چیه ؟؟ یعنی اینقد درد داره !؟ یا به خاطر عوارض بعدشه ؟؟؟

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با اینکه بچه ام گلدن بی بی هست و قبلا بخاطر کیست عمل جراحی شدم و سنم ۳۷ باز اصرار به زایمان طبیعی البته یه جای اصولی و با آموزش قبلی دارم ، الانم دارم میرم سر کلاس هاش 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2738

من دوتا طبیعی زایمان کردم دومی نزدیک بود تو ماشین بدنیا بود اونم تو ترافیک تهران .خدا کمک کرد رسیدم بیمارستان تا اتاق عمل هم نرسیدم تو اتاق تریاژ زایمان کردم

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
والا سزارین بیشتر وحشت داره من الان دردای زایمان طبیعیم یادم رفته .همه ی دردامم بلافاصله بعد از دنی ...

منم قبلا بخاطر کیستم مثل سز عمل شدم وحشت دارم دیگه از سز 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

من 18سالگی کردم خوووب بود میشه کنار اومد بازم اگه حامله شدم طبیعی میدوست اگه بشه من همییشه از سزا میترسیدم

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2706