2737
2734

بچه‌م مریض و تب داره. بدخوابم شده از ساعت یک رو پا و زیر سینه و تو بغلمه..

از طرفی هم درد دندون امونمو بریده..

آقا رفته تو پذیرایی خر و پفشم رفته هوا،صدای بچه هم که در میاد و گریه میکنه، نچ و پچ میکنه واسه من

سر شبم نمیدونم با این بخاری صاحب مرده چکار کرده که کم نمیشه داریم بخارپز میشیم من و بچه تو اتاق از گرما!!

اینقددددر از دستش عصبی و داغونم که دلم میخواد برم محححکم لگد بزنم تو شکمش !! 😤

بدون دعوا بیدارشون کنید.بچه رو بدید دست شوهرتون و خودتون چند ساعتی استراحت کنید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بدون دعوا بیدارشون کنید.بچه رو بدید دست شوهرتون و خودتون چند ساعتی استراحت کنید.

وای اینقدر غر میزنه 

بیدارش کنم میشه برج زهرمار

آخه ایشون میرن سرکار، منم که تو خونه با بچه‌ی مریض (خیلی عذر میخوام) لنگامو هوا میکنم

واااای من اینجورمواقع قاطی میکنم بچه روول میکنم میرم سراغش دادمیکشم لااقل حرصم خالی شه..ولی تونکن..اروم بزارش زمین اول بخاریوکم کن...لای پنجره روی کوچولوبازبرارهوابچرخه..خودتم ی مسکن بخوربعدبچه روپاشویه کن وبخوابونش...سخته...

ولی اینم میشه انجام داد...

باشوهرتم قهرباش فعلا

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
وای اینقدر غر میزنه  بیدارش کنم میشه برج زهرمار آخه ایشون میرن سرکار، منم که تو خونه با بچه‌ی ...

حالا شاید زبان خوش جواب بده.با احترام بهشون بگید که کمک نیاز دارید.زندگی مشترک تلاش هر دو تا رو میطلبه.وقتی هم گرفتند یکمی تعریفشون رو بکنید.

اما حتما به دنبال یه راه حل اساسی برای تقسیم کارها باشید.

چه معنی داره مرد تو خونه کار نکنه؟؟؟؟

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2706