2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
میشه جواب منم بدین

عزیزم اب گرم ربطی به بواسیر نداره سه نوع بواسیر داریم بادی خونی دکمه ای .اگر روزانه شکم نرم کار کنه و زور زایمان نداشته باشی بواسیر نمیگیری من تا حالا با اب گرم رو نشنیده بودم

عمل لیزری؟مال شما نوع بواسیرتون چی بود

نه عملم وگفتم لیزری نکنه 

نمیدونم هموروئیدگفتن دیگ واردجزئیات نشدم😁

ظهرعملم کردبعدازظهراومدم خونه ویروزاستراحت ومراعات خوب خوب شدم بدون هیچ دردی خیلی راحت شدم هرکاری کردم هزینه های بیخودی ولی نشدخداروشکرباعمل راحت راحت شدم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

[QUOTE=74728061]هرکاری کنه خوب نمیشه من عمل کردم فوق العاده راحته[/QUO عزیزم اگه تهران هستید کجاعمل کردید و دکترتون کی بودن؟ دارو بهتون اثرنداشت؟خونریزی هم داشتید؟ چندوقت بستری بودید؟ قابل بازگشت نیست؟ببخشید من خیلی بااین مسئله درگیرم روم نمیشه عمل کنم

کلم الناس علی قدر عقولهم  
نه عملم وگفتم لیزری نکنه  نمیدونم هموروئیدگفتن دیگ واردجزئیات نشدم😁 ظهرعملم کردبعدازظهراومدم ...

ابجی من رو خیلی زیاد ترسوندن که نه میشه بشینی نه اجابت مزاج کنی فقط درد دازی.ارسید منصرف شد بواسیر دکمه ای داره و فیشرو شقاق مقعد

[QUOTE=74728061]هرکاری کنه خوب نمیشه من عمل کردم فوق العاده راحته[/QUO عزیزم اگه تهران هستید کجاعمل ...

عزیزم من سمت هشتگردم رفتم بیمارستان پیش خانم جراح عمومی 

معاینه کردن قبلاپیش مامارفتم خیلی عذاب میکشیدم خون میومدگوشت اضافی داشت بیرون روی بزرگ بشدت دردداشتم همراه گریه یعنی عذاب علیم بودبرام دوس نداشتم سرویس برم خداروشکرعمل ساده ای بود ظهرعمل کرد یکی دوساعت بعدمرخص شدم خیلی راحت مراعات کردم زیادننشستم سرویس‌وزورندن موثربود ویکی دوروزه خوب شدم خداروشکر 

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2706