2726

من زیاد شیر گاو وگاومیش نمیخورم بیشتر از این بطری ها میخرم

بنظرتون فایده هم داره؟

Mimikh سابق هستم،،،لطفن برای سلامت نی نیم صلوات بفرسید💓💓💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم ...هیچ نوع شیر صنعتی نگهدارنده نداره و اضافه کردن نگهدارنده طبق استاندارد غیرمجازه این یه باور غلط بین مردم به دلیل اطلاع نداشتم در مورد صنعت غذاست ..معلومه که خاصیت داره

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
شیر گاو نمیخوری؟ مگه شیر تو بطری ها شیر چه جانداریه!!!!

شیر گاو رو میری از لبنیات فروشی خالص و بدون افزودنی میخری

اما بطری ها کارخونه اییه و پر از افزودنی 

شیر گاو رو میری از لبنیات فروشی خالص و بدون افزودنی میخری اما بطری ها کارخونه اییه و پر از افزودنی& ...

لبنیاتی هم شیر خالص نمیده سر شیرش رو جدا میکنه و میفروشه و البته اگه شیرش رو به اصطلاح چرخ نکنه و کره از شیر نگیره میفروشه

کاربر مامان مینام نمیدونم چرا نمیشه ریپلایتون کرد

تفاوت شیر کار خونه ایی با شیری که از لبنیات فروشی میخری انقد فاحشه نیاز به توضیح نیس

کاملن از نظر خاصیت واضحه کدوم مفیدتره

لبنیاتی هم شیر خالص نمیده سر شیرش رو جدا میکنه و میفروشه و البته اگه شیرش رو به اصطلاح چرخ نکنه و کر ...

ما از هر جایی نمیخریم 

از جای معتبر سرشیر دار میخریم یا میریم روستای نزدیکمون تازه میخریم

کاربر مامان مینام نمیدونم چرا نمیشه ریپلایتون کرد تفاوت شیر کار خونه ایی با شیری که از لبنیات فروشی ...

خوب عزیز دل شما که اینقدر مطمنی چرا اون چیزی رو که تحساست میگه درسته انجام نمیدی ؟ 

مطمن باش هر کس صلاح خودش رو بهتر میدونه بانو😍😘

شیر گاو رو میری از لبنیات فروشی خالص و بدون افزودنی میخری اما بطری ها کارخونه اییه و پر از افزودنی& ...

بر خلاف تصور شما کارخونه شیر دریافتی رو از لحاظ نداشتن آنتی بیوتیک و کم بودن میزان باکتری چک می‌کنه...ولی شیر سنتی معلوم نیست گاوی که دوشیده شده آنتی بیوتیک خورده یا نه..معلوم نیست چه جوری به مغازه رسیده، اگه در دمای پایین نگهداری نشده باشه تعداد باکتری ها زیاد میشه و باکتری ها مواد مغذی شیر رو مصرف می‌کنند..بعد شما میای خونه شیر رو می جوشونی تازه اگه درست بجوشونی باکتری ها از بین میرن، مریض نمیشی ولی شیر بی کیفیت خوردی

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

اره درسته و اون شیر گاو که از لبنیات فروشی خریده میشه را باید بجوشونن تا قابل مصرف باشه وگرنه خبرابتلا به  تب مالت  وجود داره 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

تو این مملکت کدوم صنف از قانون پیروی کرده که کارخانه لبنیات پیروی کنه؟ تمام شیرهای صنعتی نگهدارنده دارن حتی ثابت شده از روغن پالم یا وایتکس و ریکا هم استفاده میشه...مستند حرف میزنم

2706