1464
1411
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم با این شوهرم

682 بازدید | 63 پست

خانما ما چندساله عقدیم و چندماهه که رفتم سرکار. حقوقم ماهی 2 3 تومنی میشه. 

شوهرم شغلش ازاده و درامد خوبی نداره . وضع باباش خوبه اما در تمام این مدت یه مسافرت منو نبرده بهانشم اینه که ندارم از باباشم یه بار بخاطر من نگرفته همیش به نفع اونا عمل میکنه. الانم که من حقوق میگیرم یه جورایی واسه خرج کردنشم باید از اقا بپرسم و نمیتونم هرجور دلم میخاد خرج کنم با اینکه من در کل ادم ولخرجی نیستم. چشش دنبال حقوق منه. میخام واسه خودم پس انداز کنم بهش ندم اما نمیدونم چجوری .

تو که دو سه تومن حقوق داشتی شوهر کردنت دیگه چی بود😆😅

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

1457
1447
 تو دانشجوییم ازدواج کردم

کاش منم سرکار میرفتم لیسانس تاریخم اه کار نیس

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

دیگه دییره شوهر کلا همینه باید خودتو عااادت بدی یا قید کارو بزنی 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
حالا یبار الکی بگو دوستم میخاد بره خرید گفته توام ببا

اخه این برای یکی دوباره . میخام یه راهی باشه که تا چند وقت بیخیال بشه مثل وام ولی نمیدونم چجوری پس انداز کنم یا اینکه وام اصلا خوبه یا نه

1418

بدون دروغ با قدرت تو بانک حساب باز کن تعارف که نداری  ان شالله میخوای 100 سال باهاش زتدگی کنی .بعد برای کارهای بزرگ مثل خرید خونه زمین ماشین به اشم خودت خرج کن

دوست دارم مردم با هم مهربون باشند .از این همه خشم میترسم
بگو جواهر واسه خودم میخام جواهر بگیریم قسطی تا پنج سال باید فسطشو بدم تازه ازش پولهم بگیر

پول که اصلا حرفشم نزن از روزیکه رفتم سرکار حتی پول ارایشگاهمم با خودمه

دوست عزیز اگه تاپیک ها رو نگاه کنید میبیند که خیلی از خانم ها واقعا شرایط بسیار سخت زندگیشون رو فقط بخاطر عدم استلال مالی تحمل کردند شما هنوز زیر یک سقف نرفتین و خیلی به اخلاق هم آشنا نیستید ولی استقلا مالی تون رو از دست ندین. میتونین کمک خرج خونه باشین ولی هیچوقت این رو به روی همسرتون نیارید و از اون طرف شما هستید که تصمیم می گیرید تا با توجه به شرایط و نیازهای زندگیتون چطور حقوقتون رو خرج کنید.

اخه این برای یکی دوباره . میخام یه راهی باشه که تا چند وقت بیخیال بشه مثل وام ولی نمیدونم چجور ...

ببین وام ک درصدش پایین باشه عالیه وام بگیر بزارش حساب باند مدت ۵ساله هم ۲۰درصد سود میدن هم نمیشه برداشت کرد تا ۵سال ازحقوقت قسطاشم بده

۱۱ اذر تولدمه😍😍تفلد تفلددد تفلددددم مبالککک😊پیشاپیش😁
1450