2733
2739
عنوان

کسی هست شنیون حرفه ای بلد باشه

128 بازدید | 20 پست

خانما کسی هس

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میکروپیگمنتیشن کار میکنم اگه کسی شنیون بلده تبادل میکنیم

آموزش و خدمات بلیدینگ وهاشور به روش فیبروز بابهترین رنگای اورجینال امریکایی کاشت و اکشتنشن مژه تخفیف ویژه برای نی نی سایتی های عزیز
2731
فک نکنم

من پیش زمینشو دارم یعنی علاقه دارم و انجام میدم تا حدودی

2738
از روی فیلم میتونی راحت یادبگیری

فیلمی دارین پیشنهاد بدین

از روی فیلم میتونی راحت یادبگیری

سبکای جدیدم میشه یاد گرفت

سبکای جدیدم میشه یاد گرفت

والا من کلا چیزی از ارایشگری نمیدونم صفر صفر

ولی بخاطر علاقه یه مدت تو نت فیلمای شینیون رو میدیدم خیلی خوب توضیح میداد کلی چیز یاد گرفتم

قطعا فیلمهای حرفه ای بهترن خصوصا تمرین هم داشته باشین عالیه

مگه کلاس با فیلم چه فرقی داره

فیلم طرف مسلط تره و شما ده بار میتونی نگاه کنی حالا کو معلم دلسوز که خوب درس بده 

خدایا مرسی که هستی 
2706