2737
2734
عنوان

کد رهگیری سهام

1609 بازدید | 35 پست

کسی در مورد ثبت نام اولیه سهام چیزی میدونه؟ ثبت نام کردم بهم کد نداد حالا نمی تونم برم پیش کارگزار سهام بخرم چیکار کنم؟همه اطلاعات ثبت شده فقط کد نمیده. کسی وارده؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
به کارگزاری زنگ بزن اگه حضوری بری بهتره

ممنونم. می ترسم جواب ندن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو سجام

خب دوباره برید تو سامانه سجام. اعلام وضعیت بزنید مشخص میشه که ثبت نام شدین یا نه. کد رهگیری میده. اون ده تومن رو هم واریز کردید؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
خب دوباره برید تو سامانه سجام. اعلام وضعیت بزنید مشخص میشه که ثبت نام شدین یا نه. کد رهگیری میده. او ...

بله ده تومن واریز کردیم مشخصات پسرم هم دوباره رفتم بود ولی کد تعلق نگرفت . به نظرتون کارگزارها جواب میدن؟

2738

تشکر از راهنمایی تون. خیلی خیلی ممنونم

سامانه سجام ک ثبت نام میکنین ی کد رهگیری بهتون میده اگه نداد وارد سایتش بشین درخواست کد رهگیری بزنید  . واسه خرید سهام باید تو کارگزاری هم ثبت نام کنی. اول اینترنتی و بعد واسه احراز هویت حضوری میرید کارگزاری . که واسه حضوری ازتون کد رهگیری سجام ، مدارک اصل شناسنامه ، کارت ملی و آخرین مدرک تحصیلیتو می‌خوان . اونوقت ک ثبت نامت تو کارگزاری تموم شد حداکثر تا ۷۲ ساعت بهت ی نام کاربری و رمز ورود به سایت معاملات اینترنتی میدن ( هر کارگزاری ی سایت معامله آنلاین منحصربفرد داره)اونوقت از اونجا میتونی خرید و فروش سهام رو انجام بدی

سامانه سجام ک ثبت نام میکنین ی کد رهگیری بهتون میده اگه نداد وارد سایتش بشین درخواست کد رهگیری بزنید ...

ممنون عزیزم. من رفتم دفتر پیشخوان دولت بعد کلی برو و بیا احراز هویت انجام شد. الان باید منتظر نام کاربری و رمز باشم دیگه درسته؟

ممنون می شم از این به بعد ازتون مطالب بورسی یاد بگیرم 

شاید بقیه هم دست از سر مادر شوهر و خواهر شوهر بردارن یکم مطالب اقتصادی به اشتراک بزارن

ممنون عزیزم. من رفتم دفتر پیشخوان دولت بعد کلی برو و بیا احراز هویت انجام شد. الان باید منتظر نام کا ...

خواهش میکنم 

سامانه سجام ک ثبت نام کردین بیشتر برای مبارزه با پولشوییه. ک تازه از سال 97 به اینور ثبت نام تو این سایت برای افرادی ک تو بازار سرمایه فعالیت دارن الزام شده . واسه یوزر و پسورد باید حتما توی ی کارگزاری ثبت نام کنین . .اونجا هم گفتم من تو کارگزاری آگاه ثبت نام کردم مفید هم خوبه .۱۱۵ نوع کارگزاری مختلف داریم ک هر کدوم از این ۱۱۵ کارگزاری خودشون شعبات مختلفی تو سراسر کشور دارن. چیزی ک واست باید تو انتخاب کارگزاری مهم باشه اینه ک نزدیکی به محل خونه ، پشتیبانی کارگزاری از جهت اینکه مثلا موقع معامله کردن سایتش هنگ نکنه و اینکه اگه مشکلی داشتی میخوای تلفنی زنگ بزنی پشت خط سرکارت ندارن و همچنین امتیازات و اعتباراتی ک واسه معامله بهت میدن . مفید و آگاه بهترین هستن میتونی تو گوگل سرچ کنی «لیست برتر کارگزاری های سال ۹۷» .

الان برو سایت ی کدومشون غیرحضوری ثبت نام کن بعد واسه احراز هویت حضوری برو با اون مدارکی ک گفتم . پس گام بعدی بعد از ثبت نام تو سامانه سجام ، ثبت نام توی کارگزاری هستش 

عزیزم احراز هویت رو پیشخوان دولت انجام داد. کارگزاری مفید به من نزدیکه زده خیابان حافظ . الان دوباره برم سایت مفید ثبت نام کنم؟

عزیزم احراز هویت رو پیشخوان دولت انجام داد. کارگزاری مفید به من نزدیکه زده خیابان حافظ . الان دوباره ...

رپلای بده ک من بفهمم پیام گذاشتی 😅😅

اره برو سایتی تو مفید ثبت نام کن بعد واسه احراز هویت دوباره باید بری مفید(احراز هویت قبلی واسه سامانه سجام بود این احراز هویت واسه کارگزاریع)

زودتر برو ثبت نام کن تا یکی یکی عرضه اولیه ها رو از دست ندی .

دو تا رو فعلا از دست دادی

رپلای بده ک من بفهمم پیام گذاشتی 😅😅 اره برو سایتی تو مفید ثبت نام کن بعد واسه احراز هویت دوباره ب ...

ممنونم. شنبه رفتم کارگزاری عرضه اولیه سیمرغ رو گرفتم. 

خوشحال می شم از تجربیاتتون  استفاده کنم

2706