2726
عنوان

داغ ترین مطالب روز را در تلگرام نی نی سایت بخوانید

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 39 پست
شما عکس رو به ایمیلی که دادم ارسال نکرده بودید

سلام خانم تهرانی خسته نباشید، چند هفته پیش یه کاربری که خودش رو جای نی نی یار جا زده بود به دوستم (رونی10 ) پیام اخطار داد، که من به نی نی یار 3 گزارش دادم و ازش خواهش کردم که بهم بگه که همچین کاربری به دوستم پیام داده یا نه؟ که بهم گفتن که از طریق امیر فنی پیگیری میکنه، و منم بهشون گفتم لطفا اگه امکانش هست به منم بگید نتیجه چی شد، اینم اسکرین همون کاربر که به دوستم پیام داده و سو استفاده کرده

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا من چند روز پیش رفتم تو خصوصی به نی نی یار3 گفتم که پیگیری کردید نتیجه چی شد؟ جوابی اصلا بهم ندادن، منم اومدم تو تاپیک نی نی یاریار و بهشون گفتم که اون کاربر که از نام شما سو استفاده کرد و گفتین پیگیری میکنید از طریق امیر فنی، خواستم بدونم اون کاربر رو قطع کاربری کردید؟ یا اصلا همچنین کاربری بوده و هست ؟ نتیجه رو میشه بگید؟  

که بهم گفتن که ایشون نی نی یار نیست،😒، منم بهشون گفتم میدونم نی نی یار نیست خواستم بدونم همچین کاربری که سو استفاده کرده و گفتین پیگیری میکنید خواستم بدونم چیکار کردین؟ که دیدم جوابی بهم ندادن، 

خانم تهرانی لطفا یکم بیشتر نی نی یار ها رو زیر نظر بگیرید، حتی جدای از این مسئله بار ها تاپیک طنز بوده ترکیده، اونم نه دعوا توش بوده نه چیز دیگه فقط چونکه چند تا کاربر با اون استارتر مشکل داشتن گزارش الکی دادن و فقط نی نی گفته که چون گزارش خورده قطع شده، درصورتی که گزارش خورده ولی نظارت نمیکنن ببینن این گزارش درسته یا نه، لطفا رسیدگی کنید مرسی 

دوستم رونی 10 الان براش سواله که چرا همچین کاربری بهش پیام داده و رسیدگی هنوز نشده 

2728
دوستم رونی 10 الان براش سواله که چرا همچین کاربری بهش پیام داده و رسیدگی هنوز نشده 

من با فنی چک کردم. اصلا چنین کاربری وجود نداشت البته با اون اسم. و اون کاربری بسته شد. به این موضوع رسیدگی شده

حالا من چند روز پیش رفتم تو خصوصی به نی نی یار3 گفتم که پیگیری کردید نتیجه چی شد؟ جوابی اصلا بهم ندا ...

این مورد با بچه های فنی چک شده و قراره اصلاح بشه. تقصیر نی نی یار نیست . بچه ها درستش می کنند. پروسه گزارشات تاپیک ها رو درست می کنیم

من با فنی چک کردم. اصلا چنین کاربری وجود نداشت البته با اون اسم. و اون کاربری بسته شد. به این موضوع ...

مرسی😘😘😘😘😘😘😘 

ببخشید دوباره میپرسم یعنی منظور شما اینکه کاربری با این نام(نی نی یار ) که بهتون نشون دادم اصلا تو سایت نبوده تا حالا درسته؟ 

این مورد با بچه های فنی چک شده و قراره اصلاح بشه. تقصیر نی نی یار نیست . بچه ها درستش می کنند. پروسه ...

سلام خسته نباشین بی زحمک تاپیکای منم حذف کنین ممنون 

میشه برام دعا کنین خدا بهم یه نی نی سالم بده خداخیرتون بده
مرسی😘😘😘😘😘😘😘  ببخشید دوباره میپرسم یعنی منظور شما اینکه کاربری با این نام(نی نی یار ) که ...

درسته. چنین کاربری نبوده. یک مورد بود که موردنظر شما بود و به موضوع اون رسیدگی شد

چه جالب!!!!!!!

نوشتن کلمه تل گرام تو نی نی سایت جزءکلمات غیر مجاز محسوب میشه ولی تبلیغات واسه کانالی که فعالیتش تو همین ت ل گرامه عجججججججججججب

شخصی جهنم را اینگونه برایم توصیف کرد درآخرین روز زندگیت روی زمین آن شخصی که از خودت ساخته ای،شخصی که بتوانی باشی را ملاقات خواهی کرد...
کاربریمو ترکوندم بخاطرشون @نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_3     @نی_نی_یار_3 ...

@نی_نی_یار_3    @نی_نی_یار_3    

👆👆👆👆

🙏🙏🙏

👑sen benim herşeyimsin
2706