2726

این ماه بعد از کلی کشمکش و درگیری و مخ زدن همسرم قرار بود بریم آی وی اف... بعد ۵ سال انتظار

از روز اول انواع مریضی ها رو گرفتم،

عفونت داخلی که تا الان اصلا سابقه نداشتم به این حد،

الانم یک آنفولانزایی گرفتم که تو تاریخ وجود نداشته.

۴ ورق آموکسی سیلین خوردم، تا الان ۳ تا پنی سیلین ۶۳۳ زدم ، ۵ ورق کلداکس قورت دادم.. دندون دردایی گرفتم که دکتر متعجبه این همه دندون خراب من چه جوری دارم     همش وقت عصب کشی و پر دارم. تازه قبل و بعدشم باز آنتی بیوتیک میخورم. 

باز افتاد برا ماه دیگه. حالا همسرم دوباره شروع کرد که قسمتمون نیست بچه دار شیم تو هم گیر نده دیگه   😐😐😐

واقعا اینا نشونه است یا من داره بهم تلقین الکی میشه؟

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من که تا وقت دکتر میگیرم کم مونده فقط شهاب سنگ بخوره تو سرم .

چرا اینجوریه آخه. من همه چی از یه دندون عقل درد شردع شد..

گفت قید بچه رو بزن

بوگو باوش

هنوز اول راهه ك مرد اينقدر ترسو

بگوبايدزمثل كوه پشتم باشي تو مراحل سخت بچه دار شدن

بايد حمايتم كني

بهم عشق بدي

نه اينكه صورت مساله رو پاك كني...

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بوگو باوش هنوز اول راهه ك مرد اينقدر ترسو بگوبايدزمثل كوه پشتم باشي تو مراحل سخت بچه دار شدن بايد ...

امیدوارم. خیلی تلاش کردم بس که همه گفتن فرزند خونده بیارید همسرم به ای وی اف راضی شد . اینم اینجوری خورد تو ذوقش. نمیدونم بخدا دیگه چیکار کنم

اگرصلاح باشه همه چیزدست به دست هم میده که اون کاراتفاق بیفته ولی ازمن بهت پیشنهادهیچوقت به زورازخداچیزونخواه تجربه دارم که به ضررتموم شده.بزارهمه جیزروی تایم خودش جلوبره.ان شالله که توزمان مناسبش دامنت سبزمیشه عزیزم

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
اگرصلاح باشه همه چیزدست به دست هم میده که اون کاراتفاق بیفته ولی ازمن بهت پیشنهادهیچوقت به زورازخداچ ...

نه دیگه خودمم واقعا تصمیم گرفتم بیخیالش شم! هروقت هر اقدامی کردم یک اتفاقی افتاد که نشد. اینم همینجور. ولی کاش زبون اطرافیام لال میشد

حتما قراره بدون آ وی اف خداوند بهت بچه بده و توهم اذیت نشی ولی بوقتش. هنوز زمانش نرسیده بسپار بخودش . 

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓
حتما قراره بدون آ وی اف خداوند بهت بچه بده و توهم اذیت نشی ولی بوقتش. هنوز زمانش نرسیده بسپار بخودش ...

شایدم کلا تو تقدیر ما بچه نیست. ما عادت کردیم به زندگی دو نفره و واقعا هم راضی هستیم اما اطرافیان همین وابستگی و توجه ما به هم رو میذارن پای نداشتن بچه. خسته ام از نیش،و کنایه

واقعاااااا

گلم اینها همش اتفاقه،اصلا به خودت استرس وارد نکن و تلاشتو بکن،میگن از تو حرکت از خدا برکت ،به حرف اطرافیانت توجه نکن به اونچه صلاحتونه و مطابق با شرایطونه عمل کن  

اگر هر سال از یک عادت بد دست بکشیم، در درازمدت بدترین‌ها بین ما هم تبدیل به انسان خوبی می‌شوند
گلم اینها همش اتفاقه،اصلا به خودت استرس وارد نکن و تلاشتو بکن،میگن از تو حرکت از خدا برکت ،به حرف اط ...

هر چی خدا بخاد همون میشه. ولی من هنوزم به خدا امید دارم

2706