2733
2734

با اینکه خیلی به تیپ خودم و دخترم و شوهرم میرسم اما بعدش که برمیگردم میگم چرا انقدر ارایشم بدبود،یا تیپ دخترم ضایع بو یا میگم بد رقصیدم،رژم بهم نمیومد شوهرم پیرهنش بد بود الان همه دارن پشت سرمون حرف میزنن اصلا یعنی مغزم منفجر میشه از این فکرا چرا اخه؟!چیکار کنم اینجوری نباشم؟؟!

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اعتماد به نفستو ببر بالا

اتفاقا اونجا تو جمع خییلی با اعتماد به نفسم میام خونه همش میگم وای چرا بد بودم وای چرا فلان لباشو نپوشیدم😭😭

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند         چون دغدغه ی مردم این شهر  حجاب است           هر جای جهان مرتبه ی زن بلند است            درکشور من زن مثل میت به حساب است...
2738

عزیزم همه اینا از اعتماد به نفست هست اگه کمی قویتر بودی و اعتماد به نفس داشتی اصلا حرف مردم برات اهمیتی نداشت و اگه خیلی قویتر بودی با خودت میگفتی که جمع سه نفرتون از همه بهتر بوده و خیلی شیک و خاص بودین . اعتماد به نفست رو تقویت کن و لحظه ای بابت علایق و سلیقت توی دلت شک راه نده

صبح یکى از روزهاى آوریل کـه هیچ تفاوتى با روزهاى دیگر نداشت ناگهان به‌چیزی‌ پى بردم. من با ریسک هدر دادن زندگی‌ام  روبرو بودم. متوجه شدم که روزها یکى پس از دیگرى مى گذرد. از خودم پرسیدم؛ امّا من از زندگى چه مى خواهم؟ خب، مى خواهم شاد باشـم. امّا هـرگـز بـه اینکه چه چیزى مرا خوشحال مى کرد فکر نکرده بـودم. من افسـرده یا گرفتار بحران میانسالى نبـودم امّا از دل مردگى رنج مى بردم. کتاب پروژه شادى اثر گرچین رابین
اتفاقا اونجا تو جمع خییلی با اعتماد به نفسم میام خونه همش میگم وای چرا بد بودم وای چرا فلان لباشو نپ ...

منم اونجا خیلی خوبم ..

وقتی میام حس میکنم دیگران غربتمو میکنن و ازم حرص میخورن که چرا خوشحالم 🙄

😍😍خدایا شکرت😍😍
منم اونجا خیلی خوبم .. وقتی میام حس میکنم دیگران غربتمو میکنن و ازم حرص میخورن که چرا خوشحالم 🙄

اره منم همش میگم الان همه دارن پشت سرم حرف میزنن،اصلا فکرم همش درگیره