2733
2739

دخترم دوسالو ۵ماهشه . خیییلی بدغذاس هرچی رو نمیخوره و اشتهاشم کمه. مثلا برنج فقط ساده. صبحانه هم هیییییچ چیزی نمیخوره جز حلواشکری .خسته شدم چکار ونم؟😭😭😢😢😢😢😢

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓

واقعا خسته شدم😔😔😔😔

هیچوقت دیگران رو قضاوت نکنید____سرنوشت انقد دنبالتون میکنه تا توی یه کوچه بن بست شمارو تو همون شرایطقرار بده🤐دیدم ک میگم.  ___________خدایا بخاطره تمام معجزات زندگیم شکر❤❤❤💓💓💓💓💓💓

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من پسرم ۵سالش عرق یونجه میدم بهش واقعااثر کرده هرچی دارو بود تست کردم جواب نداد جز یونجه

ولی دخترت دوسالش نمیدونم بتون بخور یا ن

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2728

والا بچه من ۴ماه رشدش متوقف شده بود ۱۰کیلو مونده بود بردم دکتر بهش شربت زینک پلاس داد گفت ۵دونه قرص سیپروهپتادین هم له کن بریزتوش بده بهش ...اندازه یک قاشق مربا خوری روزانه....خداروشکر اشتهاش خوب شد ...بعضی وقتا مجبوری من دوماه مصرف کنم بچم وزنش نرمال بشه قطع میکنم

💝😍عشق واقعی پیدا نمیشه،ساخته میشه😍💝
من پسرم ۵سالش عرق یونجه میدم بهش واقعااثر کرده هرچی دارو بود تست کردم جواب نداد جز یونجه ولی دخترت ...

گلم اولا دسترسم نیس. دوما مطمینم اصلااا لب نمیزنه. امشب کتلت درست کردم خیلی خوشمزه بود ولی حتی مزه هم نکرد یه کوچولو گذاشتم دهنش عوق زد

2738
من پسرم ۵سالش عرق یونجه میدم بهش واقعااثر کرده هرچی دارو بود تست کردم جواب نداد جز یونجه ولی دخترت ...

چقدر باید داد بهش و طعمش چجوریه دختر منم پنج سالشه

‏سری که درد میکنه رو باید بذاری رو شونه های یار...!
والا بچه من ۴ماه رشدش متوقف شده بود ۱۰کیلو مونده بود بردم دکتر بهش شربت زینک پلاس داد گفت ۵دونه قرص ...

اخه من ایران نیستم ب دکترشم که گفتم اصلا موافق نیس و گف ما اصلا شربت اشتها نمیدم ب بچه . همش میگن تلاش کن 

گلم اولا دسترسم نیس. دوما مطمینم اصلااا لب نمیزنه. امشب کتلت درست کردم خیلی خوشمزه بود ولی حتی مزه ه ...

عرق یونجه ک همه جا هست ولی نمیدونم دختر دوسالش اجازه مصرف داره یا ن 

مزشم مثل اب فقط یکم بو داره 

بچه های بد غذا نباید پا فشاری کنی بزاز بحال خودش

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
گلم اولا دسترسم نیس. دوما مطمینم اصلااا لب نمیزنه. امشب کتلت درست کردم خیلی خوشمزه بود ولی حتی مزه ه ...

خوب طبعش اينجوريه بزرگتر بشه درست ميشه همون چيزايي كه ميدوني ميخوره واسش جدا درست كن كه گرسنه نمونه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
اخه من ایران نیستم ب دکترشم که گفتم اصلا موافق نیس و گف ما اصلا شربت اشتها نمیدم ب بچه . همش میگن تل ...

اره خارج طبابتاشون خیلی عاقلانه تراز طبابتای ماست واکثرا هم به روش سنتی ماعمل میکنن اما ما...

2706