2733
2734
عنوان

تکون خوردن نی نی تو شکم

112 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها دوسه روز دیگه ۲۴ هفتم تموم میشه

۴ و ۵ روزه تکوناش خیلی کم شده

قبلا هم زیاد نبودا ولی این چند روز خیلی خیلی کم شده

چرا آخه؟؟

همینجوریه نگران نباش! ماه های آخر تعداد تکون خوردن مهمه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممکنه چرخیده و کمرش سمت شکمت هس که تکوناشو متوجه نمیشی

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

اگه تکون میخوره ک مشکلی نیست.از هفته ی ۲۸ب بعدمواظب باش ک اگه ی روز تکون نخورد سریع بری دکترمنم کم و زیاد میشه.ممکنه جفتت اومده باشه جلو.

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️
2738
حلما جون تو چن هفته ای؟ فک کنم ۲۳ یا ۲۲ باشی

طبق آخرین پریودم و سونو ان تی ۲۲ هفته و ۵ روز

ب سلامتی منم ۲۳ هفته و ۴ روزمه طبق آخرین پریم

ان شاءالله سالم و به موقع به دنیا بیاد

بچت چیه؟ برا تو تکوناش چجوری هس؟

دختره از ماه دوم حس میکردم انگار یه ماهی خیلی کوچولو تو دلم وول میخورد! از هفته ۱۸ تا ۲۰ تکوناشو حس نکردم البته یه کم اعصابم سر یه موضوعی به هم ریخته بود اگرم تکون میخورد متوجه نمیشدم! الانم تکون میخوره ولی کم! بریج هم هست وضعیتش

2706