2726

بچه ها من ivf کردم این داروهای ivf خب خیلیا شنیدم میگن چاقی میاره و داروهاش ضرر داره و.. 

من اصلا چاق نبودم وزنم کلا 52 کیلو بود.. از وقتی ivf کردم شکمم انقد ورم داره که حد نداره اندازه یه شکم 5 ماهه شده.. امشب وایساده بودم جلو اینه ارایشمو پاک کنم شوهرم رو تخت خدابیده بود گفت واااااااااااای چقد بزرگ شده.. بهم گفت مگه نمیگی الان اندازه یه کنجد هستن پس چرا انقد گنده است؟ 

میترسم بعدش دیگه لاغر نشم.. من شکمم نمیگم خیلی صاف بود ولی انقدم فاجعه نبود.. 

کیا میدونن ivf ی ها شکمشون برمیگرده به قبل؟ یا نه

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چاقی نیست نفخ و ورمه غذاهای نفاخ نخور؟الان بارداری؟چقدر هزینه ای وی اف شد؟بار اول گرفت؟ببخشیدا دوست ...

اره بار اول.. برا ما 7 میلیون اینا 

2728
اره بار اول.. برا ما 7 میلیون اینا 

مال ما بخاطر مشکل شوهرم که تعداد و تحرک پایینِ میکرو کردم هزینه اش خیلی بیشتر شد با پول فریز و انتقال و چسب جنین و ۱۳ تومنی میشه.البته هنوز انتقال ندادم دکترم بعد از تخمک کشی گفت ده روز بعد بیا سونو رفتم گفت همچی خوبه برو پریود شو بیا واسه انتقال

انشالله زود باردار بشی.

بعدش،حامله که بشی پوست استخون میشی.چون ویار و حالت تهو نمیزاره چاق بشی مخثوصا شکم اول بیشتریا لاغر میشن مثل خودم که تو 3 ماهه اول 7 کیلو لاغر شدم تو 6 ماهگی تازه رسیدم به وزن قبل باردادیم بعدشم سرجمع 7 کیلو اضافه کردم تا 9 ماه.

که روز زایمانم از وزن قبل باردادیم کمتر شدم.

اصلا نگران نباش همین که حامله شدی جنین از یه طرف از بدنت تغذیه میکنه از طرف دیگه هم ویار و تهو قشنگ لاغرت میکنه

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒
مال ما بخاطر مشکل شوهرم که تعداد و تحرک پایینِ میکرو کردم هزینه اش خیلی بیشتر شد با پول فریز و انتقا ...

انشاءالله به سلامتی عزیزم 

ای وای سهییی تویی رفتی سونو ضربان قلب؟

سلام عزیزم.. اره سونو یه دونه رفتم گفتن دو تا قلب هستش.. گفت ولی صداشو نمیشه.. 

2706