2737
2734

البته ما اخلاقش رو نمیدونیم

ممکنه اخلاقش اونقد   خخوب باشه بقبه مواردو تحت تاثیر قرار بده

ولی موردهای بهترم ممکنه برات بیاد

🌷برای ظهور اقا امام زمان صلوات. اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگم والا 😒

خانمای گل نی نی سایتی میشه خواهش کنم واسه رسیدن به عشقم به نیت پنج تن آل عبا ٥ مرتبه 🎀 أَمَّنِیُجِیبُ المُضطَرَّ إِذا دَعَاهُ وَ یَکشِفُ السُّوء🎀 بخوانین😢   🌟 دلم کربلا میخواهد... ولی آقا ❤دونفره❤🌟خدا کند...تا عید امسال خدا دستان تو را تحویل من دهد💑        🙏💖 الهی به حق صاحب الزمان برسین به عشق زندگیتون  🙏💖الهیبهترین امضای زندگیتونو کنار امضای عشقتون بزنین 

خواستگارت میخوره ۴۰. ۴۲ سال داشته باشه

خودت خیلی خوشگل و نازی و کم سن 

ولی چون دوسش داری... بهم میاین😅

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
استارتر جان سه. ساله باهمید .باهم خیلی صمیمی هستید.خداوکیلی الان نظر بچه ها چقدر روشما تاثیر داره؟

راستش خیلی ناراحت میشم از اینکه میگن ب هم نمیاسن اما خب حتما حقیقته بیرونم ک میریم خیلی نگامون میکنن😔😔

معلم زبان انگلیسی 📚🎀: ایدی 👈👈👈                                English_teacher99@

عکستو یه بار دیگه بزار 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2738

جووون جوون 😁😁😁😄

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
استارتر مگ تاپیک قبلیت نگفتی جاریم حرصم میده الانم میگی خواستگارم من متوجه نشدم متاهلی یا مجرد

عزیزم اگ دقت کنی نوشتم جاری اینده

ن هنوز رسمی نشده

معلم زبان انگلیسی 📚🎀: ایدی 👈👈👈                                English_teacher99@

استارتر  دم رگبار 😋

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
عزیزم ناراحت نباش بعضیا همینن. خواستگارت خوبه عزیزم ولی خودت سرتری چندسالته ؟

مگه چی گفت که میگی بعضیا همین؟

وقتی استارتر عکس میزاره واسه نظر سنجی یعنی واقعا نظر کلربرارو میخواد دیگه

دوستمون پرسید چی داره که جذبش شدی ؟؟از نظر شما این بی احترامیه

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
راستش خیلی ناراحت میشم از اینکه میگن ب هم نمیاسن اما خب حتما حقیقته بیرونم ک میریم خیلی نگامون میکنن ...

فدا سرت عزیزم منو عشقمم همینطوریم مهم نی برام مهم دلهاتونه ❤

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706