2737
2734

سلام عزیزان.من شوهرم میخاد حقوقشو بده بمن خرج خونه رو بدم .بنظرتون چکار کنم که بتونم یه پس انداز خوب داشته باشم .شما چ کارهایی میکنید که درست خرج کنید و بتونید مدیریت کنید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول باید ی کاری کنی دخل و خرجتون باهم بخونه

اگه درامدتون زیادع ک خداروشکر راحته مدیریتش و میتونی پس انداز کنی

ولی اگه اینطور نباشع باید حواستو جمع کنی ی چیزی خدایی نکرده باقی کار نشی

2738

موفق باشی عزیزم😘😘😘

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

اصلا و ابدا قبول نکن

این کاریه که هیچ روانشناسی توصیه نمیکنه از منه باتجربه قبول کن

روحیات زن بااین مسائل سازگارنیس

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
از جیب شوشو پول کش میرم.

من از جیب بابام برداشتم همیشه😁ولی از وقتی ازدواج کردم یه بارم سر جیب شوهرم نرفتم!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2706